فهرست
یک احتمال ویژه/ منصوریان بدون سورپرایز
یک احتمال ویژه/ منصوریان بدون سورپرایز

یک احتمال ویژه/ منصوریان بدون سورپرایز

آی اسپورت- قاسم حدادی فر، احسان حاج صفی، مجتبی جباری و پژمان منتظری؛ این 4 نفر رویای تمام شب های علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال در این چند هفته اخیر بوده است. مردانی که می توانند با حضورشان را استقلال را تحت هر شرایطی برنده مطلق نقل و انتقالات بکنند. ولی احتمال ویژه ای وجود دارد که هیچکدام از این 4 نفر به استقلال نیایند و منصوریان یک بازنده محض شده و تمامی رویاهایش بدل به کابوس شود. مشکلات موجود بر سر راه انتقال این 4 بازیکن به استقلال طوری است که احتمال عدم حضورشان را بیش از حضورشان جلوه می دهد. ولی اگر تنها 2 بازیکن این فهرست بخصوص جباری و منتظری برگردند، منصوریان به طرز عجیبی جفت شیش آورده است. او که هنوز امیدوار است.
قاسم حدادی فر
منصوریان بارها از او به عنوان سورپرایز نام برد و اعلام کرد استقلال به جذب او خیلی نزدیک شده ولی اینکه یک فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد، مشکلی را ایجاد می کند که بعید است کسی برایش راه حال پیدا کند. آذری برای صدور رضایتنامه حسن زاده 800 میلیون کاسبی کرده و قطعا حاضر نیست با مبلغی کمتر از میلیارد حدادی فر را هم بفروشد. 1/5 میلیارد پول رضایتنامه یعنی حدادی فر فروشی نیست و استقلال باید یک فصل دیگر صبر کند تا حدادی فر آزاد شود و البته 34 ساله.
احسان حاج صفی
منصوریان بارها از او گفت، با او تماس گرفت و اطمینان خاصی از حضور او در استقلال داشت ولی حاج صفی قرار نیست به ایران برگردد. او نمی خواهد یک شکست خورده لقب بگیرد و تنها بعد از یک سال حضور در لیگ دسته دوم آلمان به ایران برگردد.
منتظری و جباری
منصوریان چندین بار گفته قدم این دو بازیکن روی چشمش و یا اینکه استقلال خانه این دو نفر است. اما هنوز تکلیف منتظری و جباری با الاهلی مشخص نیست. اینکه روزنامه الوطن نوشته این دو نفر با تیم قطری فسخ کرده اند فقط یک گمانه زنی رسانه ای است و شاید بهتر باشد به حرف های مدیربرنامه این دو بازیکن توجه کرد که گفته هر دو نفر یک فصل دیگر با الاهلی قرارداد دارند. اینکه مدیربرنامه های منتظری و جباری با بوناچیچ، اصلی ترین گزینه هدایت الاهلی یکی است گمانه زنی رسانه های قطری را با تردید زیادی مواجه می کند. تکلیف این دو بازیکن را انتخابات ریاست الاهلی مشخص می کند که قرار است 11 تیر برگزار شود.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-18 07:56:51
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
از این چهار تا فقط مجتبی برگرده واسه ما بسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر