فهرست
پیگرینی: بازگشت آگوئرو، کمک زیادی به ما خواهد کرد
پیگرینی: بازگشت آگوئرو، کمک زیادی به ما خواهد کرد

پیگرینی: بازگشت آگوئرو، کمک زیادی به ما خواهد کرد

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که بازگشت سرجیو آگوئرو، درست پیش از دیدار مقابل لیورپول، چه از لحاظ فنی و چه روحی و روانی، کمک بزرگی به سیتیزن‌ها خواهد کرد.

پس از دیدار مقابل بارسلونا، این مهاجم آرژانتینی دیگر در میادین حاضر نشد ولی حالا برای دیدار تیمش در آنفیلد، کاملا آماده به نظر می‌رسد.

چهار امتیاز اختلاف بین سیتی و لیورپول است و البته شاگردان پیگرینی، دو بازی کمتر از دیگر تیم‌ها انجام داده‌اند و سرمربی شیلیایی امیدوار است که آگوئرو، برای تیم راجرز مشکل‌ساز شود.

او گفت: "سرجیو مشکلی ندارد. او از هفته ی گذشته با تیم تمرین کرده بنابراین مشکلی نخواهد داشت.

بازگشتش بسیار مهم است. او بازیکن بسیار خوبیست.برای مدافعان، متوقف کردن او کار بسیار سختی است و این موضوع برای ما اهمیت زیادی دارد.

پیگرینی، که تنها غایب تیمش، ماتیا ناستاسیچ است، بازی پیش رو را بسیار مهم و پیروزی در آن را ضروری دانست.

او افزود: "بازی بسیار بزرگی است. مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که در صدر جدول است. لیورپول فصل فوق‌العاده ای داشته، بنابراین بازی مهمی پیش رو داریم.

ولی فکر نمی‌کنم که قهرمان را تعیین کند. از الان تا پایان فصل، تمامی بازی‌ها، سخت و مهم هستند.

برای من بزرگترین بازی، هر هفته رقم می‌خورد. البته این دیدار مهم است ولی اگر لیورپول را ببریم و مقابل ساندرلند و وست بروم شکست بخوریم، دیگر قهرمان جام نخواهیم شد.

البته که تیمی که بازی را می‌برد، شانس خود را برای قهرمانی بیشتر می‌کند ولی اگر فکر می‌کنید که این، پایان خط لیگ برتر است، اشتباه می‌کنید."

     
آی اسپورت
2014-04-12 10:32:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر