فهرست
گواردیولا: رئال مادرید یک چالش بزرگ برای بایرن مونیخ است
گواردیولا: رئال مادرید یک چالش بزرگ برای بایرن مونیخ است

گواردیولا: رئال مادرید یک چالش بزرگ برای بایرن مونیخ است

آی اسپورت- پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن حف بایرن در نیمه نهایی پپ گواردیولا سرمری باواریایی ها رئال مادریرد را "یک چالش بزرگ" برای بایرن اعلام کرد.

بسیاری از کارشناسان فوتبال بایرن مونیخ را شانس اول قهرمانی در چمپیونزلیگ می دانند و آن ها را برای ثبت رکورد اولین تیمی که توانسته از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا دفاع کند مورد علاقه اعلام کردند.
با این حال سرمربی بایرن معتقد است که رئال مادرید یک تهدید بزرگ برای قهرمانی بایرن محسوب می شود او پس از اعلام نتیجه ی قرعه کشی گفت:
" قرعه کشی قرعه کشی است و رئال مادرید یک قرعه ی سخت است من به خوبی آن ها را می شناسم آن ها یک تیم بزرگ و مربی بزرگ در اختیار دارند بنابراین این می تواند یک چالش بزرگ برای ما باشد اما ما به دنبال عبور از این مرحله هستیم."

بازی رفت در 23ام آوریل برگزار می شود و احتمال اینکه کریستیانو رونالدو نتواند در این دیدار حضور یابد زیاد است ستاره ی پرتغالی مادریدی ها از ناحیه زانو مصدوم است و هنوز زمان بازگشت او به میادین مشخص نیست با این وجود گواردیولا معتقد است که رونالدو مقابل آن ها بازی خواهد کرد.
پپ ادامه می دهد:" من فکر می کنم که او در مقابل ما بازی خواهد کرد و ما برای حضور او در ترکیب رئال آماده خواهیم شد. بازی آن ها در مقابل دوترموند و دیدار چهارشنبه ی آن ها را در فینال کوپا دل ری برابر بارسلونا را تماشا خواهیم کرد و به طور کامل آن ها را آنالیز می کنیم."

بایرن امشب در هفته ی 30ام بوندس لیگا در آلیانس میزبان دورتموند خواهد بود این درحالی است که دورتموندی ها برای حفظ عنوان نائب قهرمانی به پیروزی در این بازی می اندیشند.
گواردیولا در مورد این دیدار نیز گفت:" این یک آزمون واقعی پیش روی ما خواهد بود اگر ما کمی هم با آرامش در این بازی کنیم نمی توانیم مقابل آن ها شانسی داشته باشیم رئال مادریرد و بوروسیا دورتموند بهترین تیم های جهان در ضد حملات هستند."
     
آی اسپورت
2014-04-12 10:40:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر