فهرست
راجرز: لیورپول استرسی برای دیدار با سیتی ندارد
راجرز: لیورپول استرسی برای دیدار با سیتی ندارد

راجرز: لیورپول استرسی برای دیدار با سیتی ندارد

آی اسپورت- برندن راجرز، سرمربی لیورپول معتقد است که تیمش، استرسی برای قرار گرفتن مقابل سیتی در بازی پیش رو ندارد.

یکشنبه، دو تیم در آنفیلد به مصاف یکدیگر می‌روند و در حالی که مدت زیادی تا پایان لیگ باقی نمانده، این بازی می‌تواند تاثیر زیادی در تعیین سرنوشت قهرمان جزیره داشته باشد.

راجرز می‌گوید که تیمش، با امیدواری پا به این دیدار خواهد گذاشت و از بازیکنانش که در 9 بازی متوالی اخیر، موفق به پیروزی شده‌اند،خواست که روند خوب خود را در این بازی نیز حفظ کنند.

او گفت: "استرسی نداریم. هفته ی خوبی را گذراندیم، و در تمرینات، جو خوبی حاکم بود.

برای ما بسیار مهم است که آرام باشیم. هفته ی پیش مقابل وست هم که داور، به ضرر ما سوت می‌زد، آرامش خود را به خوبی حفظ کردیم.

برای ما بسیار جذاب است. راه آمدن به جایی که در آن هستیم را ساختیم و قصد داریم برای مدت طولانی چنین روندی را ادامه دهیم."

قرمزهای مرسی‌سایدی، در طول این فصل تنها یک شکست در آنفیلد داشته‌اند که آن هم مقابل ساوثمپتون بوده و راجرز معتقد است که بازی کردن در خانه کمک زیادی به آنها می‌کند.

او گفت: "فوق‌العاده است که در خانه هستیم و چنین آمار خوبی با کمک هوادارانمان داریم.

یاد دوران گذشته در اینجا می‌افتم و به آن روزها احترام می‌گذارم.گذشته، آنفیلد را به چنین جایی تبدیل کرده و ما از آن استفاده می‌یم.

بازی مهمی پیش روست، ولی تا خط پایان همچنان راه زیادی باقی مانده است. تنها چیزی که از بازی می‌توان حاصل کرد، 3 امتیاز است که به دنبال آن هستیم. البته اطمینان خاطر نیز به تیم منتقل می‌شود."

     
آی اسپورت
2014-04-12 10:49:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر