فهرست

موضع پرسپولیس درباره کاوه رضایی: سیاه بازی!

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس تنها چند ساعت پس از آن که در جذب کاوه رضایی ناکام ماند با انتشار نامه ای که امضای چند هوادار (!) پایش بود، مدعی شد هواداران به خاطر پولکی بودن کاوه رضایی، خواهان توقف مذاکره با کاوه شدند و باشگاه هم به احترام هواداران، مذاکره را متوقف کرده است!
 باشگاه پرسپولیس دست به هر کاری زد تا کاوه را به خدمت بگیرد، آنها حتی دنبال تامین منابع مالی بودند اما موفق به جلب رضایت کاوه نشدند.پرسپولیسی ها حالا می خواهند توپ را به زمین هواداران بیاندازند تا ضعف خود در جذب بازیکنی که قیمتش را بالا بردند بپوشانند اما دوره سیاه کردن هواداران گذشته است و مردم می دانند باشگاه هرگز با نامه ای که چهارده امضای نامعلوم زیر آن است، بازیکنی را جذب یا حذف نمی کند که اگر این نامه ها کارساز بود، الان پرسپولیس به خواست هواداران خود مهدی طارمی را نگه می داشت!


منبع: جام نیوز
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-18 22:02:30
نظر دهید

۸ نظر
-
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
اگه دنبال بازیکن پولکی نبودین پس اون دوتا آفتاب پرست (بیرانوند و امیری) که گرفتین چین؟
سعید
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
لنگیا ضایع شدند
-
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
آقا ما هوادارا نامه نوشتیم امضا کردیم شما چی می گی این وسط 6 تقلالی
persepolis
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
بله عزیزم. ما هوادارا نخواستیم. اینجا♥♥♥ پرسپولیسه♥♥♥ جای ناز و عشوه اومدن نیست. دلال هایی مثه شماها هم نمیتونن بازیکن بهمون قالب کنن.
حرف حساب
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۹
لطفا چرت ننویسید! تا دیروز میگفتید چرا باشگاه اینقدر منت اینو میکشه الان میگید سیاه بازی؟؟ پرسپولیس امسال ناز بازیکنی رو نکشیده و این بازیکنان بودند که التماس میکردند بیان پرسپولیس. درمورد کاوه هم باشگاه چند روز برای احترام به نظر هوادار و خواسته برانکو صبر کرد ولی بعدش کاوه رو رد کرد! اتفاقا درستش اینه! تا دیگه بازیکنان دره پیتی مثل اینو و کنعانی بهانه نیارند که باشگاه ما رو نخواست! جفتشون برن گم شن! لیاقت نداشتند!
حسین
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۳
اگه اینقدر به هوادارتون اهمیت میدین چرا طارمی رو نتونستین نگه دارین؟
تا روز آخر داشتن التماس کاوه رضایی رو میکردن... اول گفتن تا چهارشنبه صبر میکنیم بعد گفتن تا شنبه صبر میکنیم... بعد دیدن نمیشه گفتن پیشنهاد خارجی داشت... حالا میگن واسه امضای هوادار جذبش نکردیم...
اوکی اوکی ملت رو چی فرض کردن؟!
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
خیلی خنده دارن این لنگی ها
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
واقعا لنگیا خجالت بکشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر