فهرست
سوال ویژه: چرا استقلال برای جباری جایی ندارد؟
سوال ویژه: چرا استقلال برای جباری جایی ندارد؟

سوال ویژه: چرا استقلال برای جباری جایی ندارد؟

آی اسپورت- مجتبی جباری در بین هواداران استقلال از محبوبیت زیادی برخوردار است. او سالها با پیراهن آبی‌پوشان پایتخت به میدان رفت و بازیهای درخشانی را هم به نمایش گذاشت. هواداران استقلال لقب زیدان را به جباری داده‌اند و بسیار دوست دارند که این بازیکن دوباره به تیم محبوب آنها برگردد. جباری سه سال است که در لیگ ستارگان قطر بازی می‌کند و عملکرد درخشانی هم با پیراهن الأهلی داشته است اما به نظر می‌رسد که برای فصل بعد او جایی در ترکیب الأهلی نخواهد داشت و مانند دیگر بازیکنان ایرانی مجبور است که به فوتبال ایران برگردد.

طبیعی است که گزینه نخست جباری در صورت بازگشت به ایران استقلال باشد و او هم دوست داشته باشد که در سال‌های پایانی فوتبال خود پیراهن تیم محبوبش را بر تن کند و با استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما این مسئله اساسی وجود دارد و آن اینکه به احتمال خیلی زیاد جباری جایی در ترکیب اصلی استقلال نخواهد داشت.

امید ابراهیمی از بازیکنانی بود که خبرهای زیادی درباره جدایی او از استقلال به گوش می‌رسید و از الأهلی قطر به عنوان جدی‌ترین گزینه برای جذب او یاد می‌شد اما به نظر می‌رسد که مذاکرات مهره کلیدی استقلال در میانه میدان با قطری‌ها جواب نداده است و او می‌خواهد که فصل آینده را هم در استقلال بازی کند.

با ماندن ابراهیمی و حضور رحمانی و چشمی مثلث علیرضا منصوریان در میانه میدان کامل می‌شود و او دیگر نیازی به جباری نخواهد داشت و حتی در صورت بازگشت این بازیکن به استقلال نیمکت‌نشین خواهد بود چرا که ابراهیمی و رحمانی در بهترین دوران خود به سر می‌برند و طبیعی است که نیمکت‌نشینی را در استقلال تحمل نمی‌کنند و طبیعی هم است که در ترکیب اصلی به بازی گرفته شوند.
آیا جباری سرنوشتی مانند محمد نوری خواهد داشت؟ آیا او هم مجبور می‌شود که برخلاف میل باطنیش تیم دیگری را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند؟

این احتمال زیاد است که جباری هم در صورت بازگشت به فوتبال ایران راهی تیم دیگری شود. او جایی در ترکیب اصلی استقلال ندارد و هر مربی دیگری هم به جایی منصوریان باشد از زوج ابراهیمی و رحمانی در میانه میدان استفاده می کند.

جباری نشان داده که بازیکن پرحاشیه‌ای است و با توجه به محبوبیت بالایی که دارد می‌تواند در صورت نیمکت‌نشینی به دردسری بزرگ برای علیرضا منصوریان تبدیل شود و او بازیکنی نیست که نیمکت‌نشینی را تحمل کند. پس برای او و منصوریان بهتر است که احساسی تصمیم نگیرند و به دنبال به هم رسیدن نباشند چرا که با توجه به شرایطی که در استقلال است بهتر است منصوریان هم مانند برانکو تعارف بازی نکند و احساسی تصمیم نگیرد و خود جباری هم این موضوع را به خوبی هضم کند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-19 01:57:24
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۶
هنوز هم با اینکه سنش بالا رفته خیلی بهتر از بازیکنایی مثل رحمانی و ابراهیمیه
کورش
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۳۷
استقلال باید جباری و منتظری رو برگردونه به هر قیمتی . زوج رحمانی - جباری آتش میکشه به رقبا
باب اسفنجی
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۷
واسه سورپرازم شده جذبش میکنه پژی جونم اگه به توافق برسن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر