فهرست
نام تیم بعدی طارمی سکرت است/ پائوک مقصد ستاره پرسپولیس؟
نام تیم بعدی طارمی سکرت است/ پائوک مقصد ستاره پرسپولیس؟

نام تیم بعدی طارمی سکرت است/ پائوک مقصد ستاره پرسپولیس؟

آی اسپورت- مهدی طارمی پس از کش‌وقوس‌های فراوان در نهایت  یونان را برای فصل بعد انتخاب کرد. این تصمیم مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس حتی تعجب دوستان نزدیک وی را هم در پی داشت، چرا که آنها تصور می‌کردند این بازیکن به پیشنهادات رسیده دیگر خود جواب مثبت خواهد داد. طارمی به اتفاق وکیلش صبح امروز با نماینده باشگاه یونانی در تهران قرارداد امضا کرد تا برای پروانه کار او اقدام لازم انجام شود. قرارداد طارمی با تیم جدیدش دو ساله است، اما باشگاه یونانی این امیدواری را به طارمی داده که او را برای فصل آینده به لیگی معتبرتر ترانسفر کند. البته این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که طارمی در اولین فصل حضورش در لیگ برتر یونان بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

خبر رسیده مقصد مهدی طارمی تیمی است که فصل آینده در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت و پائوک نام دارد. از لیگ یونان المپیاکوس به عنوان قهرمان مستقیماً راهی لیگ قهرمانان شد و تیم پائوک که در پایان فصل چهارم شده بود موفق شد با پیروزی در دیدارهای پلی‌آف راهی لیگ مقدماتی لیگ قهرمانان شود. پائوک در هفته‌های اخیر خواهان جذب کریم انصاری‌فرد شده بود اما پس از اظهار نظر کریم در خصوص ماندنش در پانیونیوس در صدد جذب دیگر مهاجم ایرانی مهدی طارمی یرآمده است.
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-19 02:00:01
نظر دهید
۳ نظر
Mehr
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۱۳
امیدوارم موفق بشه. بلاخره به لیگ ایران که کسی توجه نمی‌کنه و بازی‌های ملی‌مون هم با قرقیزستان و تاجیکستان و تیمور شرقیه معمولا که بازم درخشیدن تو اون بازی‌ها برا کسی مهم نیست. لازم بود بره جایی مثه یونان تا بلکه دیده بشه!
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
اینهنه سروصدا که میخواد لژیونر بشه،یونان بود....حالا ازکجامعلوم شاید اونجاهم ذخیره باشه،یا تیم دوم باشه...همین حاشیه خلیج میرفتی بهتربود لااقل پول بیشتری میزدی بجیب..اینو برامسخره گفتم
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۷
اقای طارمی مثل استقلالیهانیست که منتهای ارزوشون لیگای عربی باشه وهیچ نیازی هم به پول عربهانداره تااگه بخوادبره لیگای عربی که استقلالیا دیگه جایی ندارن که برن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر