فهرست
علت غیبت عادل در ویژه‌برنامه یورو2016 شبکه3؛ آیو!
علت غیبت عادل در ویژه‌برنامه یورو2016 شبکه3؛ آیو!

علت غیبت عادل در ویژه‌برنامه یورو2016 شبکه3؛ آیو!

آی اسپورت- این روزها و همزمان با برگزاری مسابقات یورو ۲۰۱۶ عادل فردوسی‌پور حضور خیلی پررنگی ندارد اما او با برنامه‌ای در تلویزیون اینترنتی (آیو) بازگشته. این برنامه همزمان با  جام ملت‌های اروپا و پخش زنده این مسابقات از شبکه تلویزیونی اینترنتی، در دسترس کاربران این تلویزیون قرار گرفته است.

هت‌تریک یکی از اولین برنامه‌های ویژه تلویزیون اینترنتی با محتوایی متفاوت است که در آن بخش‌های متنوعی گنجانده شده است. هت‌تریک ویژه برنامه اختصاصی یورو ۲۰۱۶ است که به صورت اختصاصی از تلویزیون اینترنتی آیو برای اولین‌بار در ایران پخش می‌شود. در هت‌تریک که بعد از مسابقات روزانه پخش می‌شود کارشناسان به تحلیلی متفاوت از بازی‌های انجام شده خواهند پرداخت. نکته قابل توجه در این برنامه پخش تحلیل‌ها و تصاویری است که  از صداوسیما پخش نمی‌شوند. منتخبی از برنامه‌های خبری کانال‌های مختلف دنیا، تحلیل‌های سیاسی، اقتصادی ویژه و … بخش‌های مختلفی از ویژه برنامه هت تریک است که علاقمندان فوتبال هر روز شاهد آن هستند.

برنامه‌های این تلویزیون اینترنتی از طریق موبایل و تبلت، وب یا با استفاده از ست آپ باکس و تلویزیون  با کیفیتی مناسب در سراسر جهان قابل دریافت است. آیو یک سرویس تلویزیونی و ارائه خدمات تصویری است که اساس کار را بر تعامل با مخاطب قرار داده است. با استفاده از آیو مخاطب قادر خواهد بود به محتوای دلخواه خود شامل ویدئو، صوت، بازی و سرگرمی و برنامه های مختلف  در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-19 02:02:31
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۷
برنامه‌های این تلویزیون اینترنتی از طریق موبایل و تبلت، وب یا با استفاده از ست آپ باکس و تلویزیون با کیفیتی مناسب در سراسر جهان قابل دریافت است

دقیقا متوجه نشدم چجوری ببینم ؟ توضیح میدید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر