فهرست
کاوه رضایی؛ پیشنهادهای خیالی و تصمیم مهم استقلال
کاوه رضایی؛ پیشنهادهای خیالی و تصمیم مهم استقلال

کاوه رضایی؛ پیشنهادهای خیالی و تصمیم مهم استقلال

آی اسپورت- اولین بازی‌هایش را در تیم علی دوستی‌مهر دیدیم. تیم رویایی نوجوانان ایران. تیمی که پیام صادقیان کاپیتان‌اش بود و کاوه، بهترین گلزن‌اش. از همان اولین تجربه تماشای بازی‌اش در لباس تیم ملی نوجوانان، واضح بود که او یک استعداد ناب است. یک مهاجم گریزپا و گلزن. یک پدیده در فوتبالی که حداقل در آن سال‌ها پدیده‌های زیادی معرفی نمی‌کرد. بزرگ‌ترین آرزوی کاوه در آن مقطع زمانی، بازی برای تیم بزرگسالان باشگاه فولاد بود. کاوه به آرزویش رسید. به آرزوهای بزرگتری هم. در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای لیگ شانزدهم اما، او دیگر هیچ شباهتی به جوان پرشور و پرانگیزه تیم دوستی‌مهر ندارد. کاوه حالا یک چهره بازاری است. یک کاربلدِ حسابگر. بازیکنی که فصل گذشته 6 گل زده و یک سومِ این تعداد، مدیربرنامه دارد!
 پایانِ لیگ پانزدهم، پایان کاوه رضایی در باشگاه ذوب آهن بود. او دیگر تمایلی به ماندن در باشگاه اصفهانی نداشت و برای مدتی مشغول بازارگرمی در مورد پیشنهادهای باشگاه‌های قطری شد. پیشنهادهایی که مشخص شد وجود خارجی ندارند و تنها برای بالاتربودن رقم این بازیکن مطرح شده‌اند. کاوه در بازگشت به ایران، ده روز با پرسپولیس مذاکره کرد و در حالی که قول امضای قرارداد را به مدیران باشگاه داده بود، از این تصمیم منصرف شد و از نام یک باشگاه اتریشی برای خاتمه دادن به مذاکره با پرسپولیس و شروع مذاکره با استقلال استفاده کرد. بعید نیست رضایی ظرف روزهای آینده به عضویت استقلال دربیاید اما آیا او واقعا خرید مناسبی برای آبی‌ها خواهد بود؟ البته که خرید او به لحاظ روحی به سود باشگاه است و پاسخِ ماجرای وحید امیری و پرسپولیس را می‌دهد اما نباید فراموش کرد که آمار گلزنی کاوه رضایی در فصل گذشته اصلا قابل توجه نیست و میزان تعهد او به باشگاه‌هایش نیز به روشنی نشان می‌دهد این بازیکن رابطه چندانی با کلمه وفاداری ندارد. کاوه امروز بمب نقل و انتقالات است و آبی‌ها می‌توانند با تن دادن به بندهای عجیب قرارداد، او را به خدمت بگیرند اما این بمب، فصل آینده در کدام باشگاه منفجر خواهد شد؟ 


کدخبر:9405
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-06-19 03:12:27
نظر دهید
۱۰ نظر
ایرانی فهیم
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۶
کاوه ذاتا استقلالیه،تا الانم با دستور مربی اش علی منصوریان پرسپولیس سرکار گذاشت به تلافی وحید امیری آفتاب پرست.مطمین باشی کاوه با استقلال تمام میکنه.
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۳
رفتارش با پرسپولیس و هواداران میلیونى پر طرفدارترین تیم اسیا بسیار زشت بوده و فقط با واژه اهانت و توهین میتوان این رفتار را توصیف نمود. کاوه اگر به تیمى غیر از پرسپولیس برود تردید نکنید به خاطر " سرکار " گذاشتن میلیون ها پرسپولیسى هیچ اینده اى در فوتبال ایران نخواهد داشت در این باره شک نکنید چون رفتار ایشان تا کنون کاملاً در فوتبال ایران و جهان بى سابقه بود
دیوث راهبر
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۸
این سایت رسما طرفدار استقلال است.عجب بی شرفی است این پیمان راهبر
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۰
جالا که کارش با پرسپولیس نشد بازیکن بازاری شد؟ تو اونجاى آدم پفیوز
6*4
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۸
عاقبتش مثل برهانی میشه دقیقا 9 سال قبل برهانی هم همین کارو کرد و الان وضعیتش رو میبینید.مشکل فوتبال ما چیزی بالاتر از پول به نام ظرفیت هستش.
آرش
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۸
اولاَ پیمان نیست، پژمانه
ثانیاَ دیگه تو این سایت نیست، ورزش ۳ کار می کنه
ثالثاً خبر به ضرر استقلال تنظیم شده، میگه اینی که داره میره استقلال بازیکن نخواهد شد
من خودم پرسپولیسیم، ولی قبل از اون، یه حداقل های دیگه ای هم باید رعایت شه
منچستری
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۵۵
وحید امیری شد آفتاب پرست.
کاوه رضایی شد ذاتا استقلالی.
هاهاها
واقعا که خیلی فهیمی!!
یگانه آفتاب پرست فوتبال ایران حسین کنعانی هست که طی 1 دقیقه رنگ عوض کرد.
ش
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۵۶
واقعا که
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۷
منچستری دمت گرم
شاهین
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
استقلالی ها خیلی ساده هستید ایشون یه بازار گرمی کرد که قیمت رو ببره بالا وگرنه برید عکس هاش رو ببینید که تا چند روز پیش پرچم پرسپولیس رو بوس میکرد و.....برید یکم تحقیق کنید بعد نظر بدین کاوه تا دید پیشنهاد استقلال بیشتره رفت استقلال عکس هاش هست که با پرچم پرسپولیس !!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر