فهرست
کاسیاس: غیبت رونالدو در دیدارهای پیش رو حس خواهد شد
کاسیاس: غیبت رونالدو در دیدارهای پیش رو حس خواهد شد

کاسیاس: غیبت رونالدو در دیدارهای پیش رو حس خواهد شد

آی اسپورت- ایکر کاسیاس، دروازه‌بان رئال مادرید پس از مصدومیت رونالدو، می‌گوید که تیمش غیبت او را حس خواهد کرد.

ستاره ی سابق یونایتد،  به دلیل مصدومیت از ناحیه ی زانو، در شکست 2-0 تیمش مقابل دورتموند حضور نداشت و مقابل آلمریا نیز غایب خواهد بود و حضورش در فینال کوپا دل ری، در روز چهارشنبه مقابل بارسلونا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

دروازه بان تیم ملی اسپانیا امیدوار است که هم‌تیمی اش به سرعت از مصدومیت ریکاوری کند.

او در مصاحبه با سایت باشگاه رئال مادرید گفت: "غیبت او اتفاق بسیار بدی است.مقابل آلمریا، او در کنار ما نخواهد بود احتمالا به فینال کوپا نیز نخواهد رسید.

با گل‌هایی که در دوران حضورش برای ما زد، کریستیانو خودش را به حریفان تحمیل می‌کرد و برای ما بازیکن بسیار مهمی بود.خودش می‌داند که برای فینال آماده خواهد بود یا خیر.

بهتر است خودش نفر اولی باشد که از این قضیه مطلع می‌شود. او شنبه نخواهد بود ولی خوشبختانه رقابت‌ها به گونه ای است که ما آرام آرام پیش می‌رویم و قصد داریم به صدر جدول بازگردیم."

کاسیاس همچنین درباره ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان صبحت کرد. جایی که سپیدپوشان باید به مصاف مدافع عنوان قهرمانی یعنی بایرن مونیخ بروند.

کاسیاس گفت: "در مهمترین مقطع فصل قرار داریم و بازی‌های در هر سه جام پیش رو داریم. باید بازی به بازی پشی برویم.

مقابل بایرن بازی جذابی خواهیم دید زیرا آنها رقیبی سخت در لیگ قهرمانان هستند. باید تلاش کنیم، مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهیم.

آنها بازیکنان فوق‌العاده ای دارند ولی باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا به لیسبون برسیم. کمی مقابل دورتموند ترسیده بودیم ولی خوب بازی کردیم و توانستیم از آن مرحله عبور کنیم."

     
آی اسپورت
2014-04-12 11:39:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر