فهرست
اتفاق روز: دیپورت‌شدن بازیکن گسترش‌فولاد از اتریش
اتفاق روز: دیپورت‌شدن بازیکن گسترش‌فولاد از اتریش

اتفاق روز: دیپورت‌شدن بازیکن گسترش‌فولاد از اتریش

آی اسپورت- بازگشتِ به گسترش فولاد از تراکتورسازی در پایان دوران سربازی، برای سامان نریمان‌جهان خوش‌یمن نبود. او که در تراکتورسازی تبدیل به یک ستاره فیکس شده بود، در بسیاری از مسابقه‌های نیم‌فصل دوم لیگ برتر به نیمکت تیم فراز کمالوند دوخته شد و جای ثابتی در برنامه‌های تاکتیکی سرمربی گسترش فولاد نداشت. نریمان در آغاز تعطیلات تابستانی به اتریش رفت تا با باشگاهی از لیگ این کشور قرارداد ببندد اما بعد از حضور در تست‌های فنی، این بازیکن موردپسند قرار نگرفت تا در مسیر بازگشت به فوتبال ایران قرار بگیرد. غیبتِ این بازیکن در شروع جلسه‌های تمرینی گسترش در شرایطی رقم خورده که این تیم ستاره‌های جدیدی را به خدمت گرفته و به نظر می‌رسد شرایط در این فصل برای نریمان‌جهان از فصل گذشته نیز دشوارتر شود. او در صورت بقا در تیم آبی پوش تبریزی، فصل بسیار دشواری را پیش رو خواهد داشت و بعید نیست به خاطر ترک تیم و سفر به اتریش، موردغضبِ سرمربی تیم نیز قرار بگیرد. 


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-19 03:55:38
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۵
سامان واقعا داره حیف میشه. همون بازیکنی که عادل رو به تحسین واداشت. چقدر خوبه این پسر! حالا این پسر داره خودشو خراب می کنه برای گسترش هم متاسفم که نداشت بره تیم دیگه وقتی مربی به بازیکن اعتقاد نداره چه لزومی داره بمونه تو تیم!؟
بهرام
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۳
سامان خیلی استعداد داره واقعا داره حیف میشه. من بازی های این پسر رو خیلی دیدم. تو خیلی از بازی ها هم خودش رو نشون داده. نمیدونم مدیر برنامه های این بازیکن کیه.
متاسفانه این بازیکن به زمان هایی خورده که با سیستم مربی هم خوانی نداشته
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۹
دپورت عمعه بعضی از بازکنان شده نه نریمان
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۳
سامان رو نباید خراب کنن. بره پیش رسول احیا میشه دوباره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر