فهرست
گزارش آماری؛ «رونالدو در یورو» بهتر است یا «مسی در کوپا»؟
گزارش آماری؛ «رونالدو در یورو» بهتر است یا «مسی در کوپا»؟

گزارش آماری؛ «رونالدو در یورو» بهتر است یا «مسی در کوپا»؟

آی اسپورت - کریس رونالدو در دومین دیدار تیمش در بازی های یورو 2016 ناکام تر از بازی اول هم بود و این بار در بازی مقابل اتریش یک پنالتی را هم از دست داد.

اما کیلومتر ها آنطرف تر، در ماساچوست، رقیب دیرینه رونالدو، مسی، سرش شلوغ بود و تعداد گل های زده اش برای آرژانتین را به عدد 54 رساند و با رکورد بیشترین گل زده در تیم ملی کشورش برابری کرد. او همچنین 2 پاس گل داد که به ایگواین و اریک لاملا رسید. در نهایت هم آرژانتین موفق شد ونزوئلا را 4 بر یک شکست دهد و به نیمه نهایی کوپا آمریکا برسد.

برگردیم به اروپا؛ جایی که رونالدو رکورد بیشترین بازی ملی برای پرتغال که در اختیار فیگو بود را شکست. او حالا در دو بازی بیشتر از مجموع شوت های به سمت دروازه 9 کشور، شوت به سمت دروازه داشته. در این کشورها نام ایتالیا، سوئد و ولز هم دیده می شود. اما با این حال او زمان گرفتن عکس سلفی با یک هوادار را هم داشت. همین موضوع باعث شد که در فاکتورهای آماری مرجع خبری اوپتا یک فاکتور جدید دیده شود.

مسی در کوپا آمریکا 164 دقیقه بازی کرده، 4 گل زده، 2 پاس گل داده، 10 شوت به سمت دروازه زده که 5 تای آن درون چارچوب بوده و هیچ سلفی ای نگرفته!
رونالدو امادر یورو 180 دقیقه بازی کرده. او هیچ گلی نزده و پاس گلی هم نداده است. 20 شوت به سمت دروازه زده که 4 تای آن در چارچوب بوده است و یک بار هم سلفی انداخته.

 کد خبر 9404
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-19 05:03:21
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۳
من خودم طرفدار بارسا و مسی هستم اما فکر میکنم سلفی گرفتن رونالدو با یه هوادار یه نکته مثبته نه منفی.اینکه اینقدر به هواداراش احترام میزاره باید به چشم بیاد البته همونطور که غرورش رو می بینیم.
4444 برزو 999999999
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
البته سطح مسابقات یورو با کوپا امریکا اصلا قابل قیاس نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر