فهرست
تغییر موضع 180 درجه‌ای مایلی‌کهن: دشمن کی‌روش، دوست ماست
تغییر موضع 180 درجه‌ای مایلی‌کهن: دشمن کی‌روش، دوست ماست

تغییر موضع 180 درجه‌ای مایلی‌کهن: دشمن کی‌روش، دوست ماست

آی اسپورت - موضع جدید برانکو درباره کی‌روش، مخالفان سرمربی تیم ملی را خوشحال کرده است. برانکو که رابطه خوبی با کی‌روش داشت، بر سر استراحت اجباری بازیکنان و اردوی تیم ملی درست قبل از شروع مسابقات لیگ برتر از او انتقاد کرده است. همین انتقاد، باعث شد مایلی‌کهن با خوشحالی از برانکو تمجید کند و به شرف او درود بفرستد: «باید بگویم درود به شرف برانکو که حرفش را در رسانه‌ها بیان می‌کند اما متاسفانه همکاران من (مربیان ایرانی) در خلوت تا دلتان بخواهد از کی‌روش انتقاد می‌کنند و پیرامون او حرف می‌زنند. اما در رسانه‌ها کلامی انتقادی از آنها در مورد کی‌روش نمی‌شنوید. برای اینکه برخی از مربیان منفعت طلب شده‌اند و در رسانه‌ها از کی‌روش انتقاد نمی‌کنند، اما درود به شرف برانکو شخصیت او هم با کی‌روش اصلا قابل مقایسه نیست.»

مایلی‌کهن، احتمالا فراموش کرده همین چند ماه قبل از خجالت برانکو هم به عنوان یک مربی خارجی درآمده بود: «شما دیده‌اید تا حالا در مورد برانکو حرف بزنم؟ برانکو یک سال در ایران بود و پرسپولیس ته جدول بود اما صدای یک نفر درآمد؟ همه می‌گویند پرسپولیس خوب بازی می‌کند اما اگر یک مربی ایرانی بود، پدرش را درمی‌آوردند. مگر تیم یحیی گل‌محمدی بد بازی می‌کرد؟ برانکو هم 8 سال در ایران بود، مگر قبلا با حشمت مهاجرانی به جام جهانی نرفتیم؟ برانکو که در فوتبال دنیا عددی نیست.»

دعوای کی‌روش و برانکو، فعلا سرمربی کروات پرسپولیس را از لیست بدها، به لیست خوب‌های مایلی‌کهن منتقل کرده است. البته، فقط تا زمانی که این اختلاف ادامه داشته باشد وگرنه تجربه نشان داده لیست محبوبان حاجی، جایی برای اجنبی‌ها ندارد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-06-19 05:47:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر