فهرست
جنجال در تمرین استقلال: لباس‌ شخصی‌ها
جنجال در تمرین استقلال: لباس‌ شخصی‌ها

جنجال در تمرین استقلال: لباس‌ شخصی‌ها

 آی اسپورت- باخت‌ها و نتیجه‌نگرفتن‌های استقلال تا این‌جای فصل خیلی نتوانسته بود حاشیه را به اردوی آبی‌ها بیاورد. حمایت سکوها باعث شده بود تا حتی مصاحبه‌های منفی اعضای هیات‌مدیره هم نتواندجو تیم را خیلی به هم بریزد.دیروز اما صبر سکوها هم تمام شد و منصوریان جدی‌تر از همیشه شعار حیاکن، رها کن را شنید. در کنفرانس مطبوعاتی هم سوال‌ها و زمزمه‌های خبرنگاران در مورد استعفا یا برکناری این مربی او را ناراحت کرده بود. این حاشیه‌ها امروز هم در تمرین ادامه داشت تا مشخص شود شرایط بدتر از آنی است که از بیرون به نظر می‌رسد. اولین تمرین آبی ها بعد از شکست برابر نفت تهران امروز برگزار شد و علیرضا منصوریان با لباس شخصی در تمرین این تیم حاضر شده و دخالتی در تمرینات آبی ها ندارد.

او در ابتدای تمرین با چهره ای ناراحت با بازیکنانی که روز گذشته در ترکیب استقلال به میدان رفته بودند صحبت کرد و بعد از آن در گوشه ای از زمین نظاره گر تمرین استقلالی ها بود. البته در این بین منصوریان چند دقیقه هم با بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال صحبت کرد. امروز بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفته بودند زیر نظر استیون جونز ریکاوری کردند و سایر بازیکنان زیر نظر محمد خرمگاه تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند.

کاوه رضایی و مهدی رحمتی هم امروز با لباس شخصی به تمرین آمدند ولی با تیم تمرین نکردند و از روی نیمکت تمرین بازیکنان دیگر را تماشا کردند.مهدی رحمتی شب گذشته به شدت از عملکرد بازیکنان استقلال ناراحت بود و گفته می شود به نشانه اعتراض همراه با سایر بازیکنان تمرین نکرده است.

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-21 14:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
كيسه كش چطوري 4 تا گل خوردي؟
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۰۵:۱۹
مگه گلر ميتونه سرِ خود واسه اعتراض به بقيه بازيكن ها تمرين نكنه؟اونم كاپيتان يه تيم
واسه همين چيزاست فوتبال ما عقب افتاده است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر