فهرست
رکورد ویژه سعید دقیقی: بازی با پیراهن 4تیم تبریزی
رکورد ویژه سعید دقیقی: بازی با پیراهن 4تیم تبریزی

رکورد ویژه سعید دقیقی: بازی با پیراهن 4تیم تبریزی

آی اسپورت- سعید دقیقی با پیوستن به ماشین سازی تبریز رکورد جالبی را در تاریخ لیگ برتر از خود بر جای گذاشت. دقیقی اولین بازیکن تاریخ لیگ برتر است که در این مسابقات پیراهن چهار تیم تبریزی را بر تن کرده است. این مهاجم 30 ساله که در مقدماتی جام جهانی 2014 عضو تیم ملی بود و مقابل مالدیو هم یک گل زد، سابقه بازی در تیم های شهرداری، تراکتور و گسترش فولاد را دارد و اکنون با ماشین سازی در لیگ برتر حضور خواهد داشت.
 دقیقی در سال های 89 تا 91 به مدت دو فصل با شهرداری تبریز در لیگ برتر حضور یافت و در 63 بازی موفق به زدن 24 گل شد. او در فصل 92-93 به تراکتورسازی رفت و 6 گل برای این تیم در لیگ برتر زد اما مهم ترین گل او در فینال جام حذفی مقابل مس کرمان بود که باعث قهرمانی تاریخی تراکتورسازان شد. دقیقی فصل قبل را با گسترش فولاد شروع کرد و دو گل برای این تیم زد اما نیم فصل راهی کرمان و تیم دسته اولی مس شد.
دقیقی از آن دسته بازیکنانی است که زیاد تیم عوض می کند و طی 12 فصل گذشته در تیم های صبا، پاس، شهرداری تبریز، پیکان، سایپا، تراکتورسازی، گسترش فولاد و مس کرمان توپ زده و ماشین سازی نهمین تیم دوران حرفه ای اش محسوب می شود. او طی این مدت 10 بار تیم های خود را تغییر داده است.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-19 07:27:22
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۸
تیترت رو با کامنت من اصلاح کردی و خبرت رو اصلاح..ولی کامنت منم تایید نمکردی اینم زدی به حساب خودت...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر