فهرست
منصوریان به دنبال 3 بازیکن دیگر/ نهایتا 2جای خالی
منصوریان به دنبال 3 بازیکن دیگر/ نهایتا 2جای خالی

منصوریان به دنبال 3 بازیکن دیگر/ نهایتا 2جای خالی

آی اسپورت- لیست 18 نفره بازیکنان بزرگسال استقلال پر شده است و این تیم دیگر خرید لیگ برتری هم نمی تواند انجام بدهد. ولی منصوریان همچنان به دنبال جذب بازیکنان جدید است. او چطور می تواند بازیکنان مدنظرش را وارد فهرست استقلال کند؟
قاسم حدادی فر
در اولین جلسه تمرینی ذوب آهن هم شرکت کرده و در اصفهان همه از حضور قطعی اش در این تیم می گویند اما منصوریان هنوز به دنبال اوست. حضور حدادی فر در استقلال غیرممکن است مگر اینکه آبی ها با یکی از خریدهای جدیدشان فسخ کنند چون کاپیتان ذوب آهن بازیکن لیگ برتری محسوب می شود. از بین خریدهای استقلال، کنعانی زادگان که سهمیه زیر 23 سال است و نمی تواند برای حدادی فر جا باز کند. رحمانی و غفوری و رضایی هم که محال است از استقلال بروند. می ماند فرشید باقری و علی قربانی. یکی از این دو نفر «قربانی» می شود اگر حدادی فر درنهایت استقلالی شود. در این بین با توجه به اینکه استقلال حاضر نیست پول میلیاردی بابت رضایتنامه حدادی فر بدهد، در صورت رضایت آذری برای فروش حدادی فر همه چیز به نظر گل محمدی بستگی دارد. ذوبی ها به هر دوی این بازیکنان نیاز دارند چون در خط میانی با رفتن امیرکامدار و عشوری و حدادی فر و در خط حمله با جدایی رضایی و احتمالا پرسپولیسی شدن حسن زاده دست شان واقعا خالی است. کلید استقلالی ماندن قربانی و باقری، انصراف حدادی فر از استقلالی شدن است که بیشتر از همه گزینه های دیگر به نظر می رسد.
آرش افشین
در تست پزشکی استقلال شرکت کرده و در یک قدمی حضور در این تیم است. افشین سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شود و اگر به استقلال بیاید احتمالا جای روزبه چشمی را در لیست این تیم می گیرد که قرار است نامش به دلیل مصدومیت ادامه دار تا پایان نیم فصل از فهرست این تیم خارج شود. اما در حال حاضر اصل استقلالی شدن افشین مورد تردید است. منصوریان در خط حمله شهباززاده، قربانی و رضایی را دارد و به همین دلیل شاید درنهایت افشین را جذب نکند. کلید استقلالی شدن افشین می تواند حضور حدادی فر در این تیم و جابجایی اش با قربانی باشد.
پژمان منتظری و مجتبی جباری
به قدری درباره ماندن و فسخ قراردادشان در روزنامه های قطری مطلب نوشته شده که واقعا کسی نمی داند چه خبر است. همان روزنامه ای که از فسخ قرارداد این دو نفر نوشته بود با تهدید مدیربرنامه های شان به شکایت، 24 ساعت بعد نوشت بوناچیچ هر دو نفر را می خواهد. اگر منتظری و جباری به استقلال برگردند، احتمال حضور هر دو نفر در این تیم هست؟ اگر افشین نیاید، بله! در این صورت استقلال با حذف نام چشمی و رمضانی از فهرستش 2 جای خالی در لیست بزرگسالان دارد که با حضور جباری و منتظری پر می شود. اما اگر افشین بیاید، استقلال تنها یک نفر از بین منتظری و جباری را می تواند جذب کند. همه این گمانه زنی ها به شرطی است که الاهلی با این دو بازیکن ایرانی ادامه ندهد.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-19 07:59:54
نظر دهید

۱ نظر
محمد مهدی فخری مهابادی
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
سلام. باباجان مگه خودتون تو متن همین خبر نمیگین کنعانی سهمیه زیر 23 هست پس سهمیه لیگ برتری حساب نمیشه و هنوز یکی جا داره. ما رو هم گیج کردید اینقدر گفتید سهمیه استقلال پر شد.اگه جوره دیگه ای هست بگید بدونیم.ممنون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر