فهرست
رودی گارسیا: رم همچنان می‌تواند از یوونتوس پیشی بگیرد
رودی گارسیا: رم همچنان می‌تواند از یوونتوس پیشی بگیرد

رودی گارسیا: رم همچنان می‌تواند از یوونتوس پیشی بگیرد

آی اسپورت- رودی گارسیا، سرمربی رم با وجود 8 امتیاز اختلاف با یوونتوس، بار دیگر عنوان کرد که رقابت در سری آ هنوز پایان نیافته است.

جیالوروسی  با پیروزی 3-1 مقابل کالیاری توانست اختلاف را به 5 امتیاز برساند ولی با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی مقابل لیورنو، بار دیگر اختلاف به 8 بازگشت.

تنها 6 بازی برای رم باقی مانده تا پس از سال 2001، اولین اسکودتو را کسب کند ولی گارسیا معتقد است که نبرد برای قهرمانی هنوز پایان نیافته است.

او گفت: "ما تنها برای پیروزی بازی می‌کنیم. می‌خواهیم تمام امتیازات ممکن را جمع آوری کرده و بهبالاترین رتبه در جدول دست پیدا کنیم.

در حال حاضر، محتمل ترین رتبه دوم شدن است، زیرا تنها به ما باز می‌گردد و این ما هستیم که از آن دفاع می‌کنیم  و تیم اول، تنها تیمی است که به آن حمله خواهیم کرد.

پس از پیروزی یووه مقابل لیورنو شنیدم که همه می‌گفتند رقابت برای قهرمانی پایان یافته است ولی این در حالی بود که پس از پیروزی یکشنبه ی هفته ی پیش ما، همه می‌گفتند که رقابت برای قهرمانی همچنان زنده است

ولی اینگونه نیست. رقابت همچنان زنده است. باید پیش برویم و هر کاری می‌توانیم انجام دهیم. می‌خواهم به بهترین شکل ممکن فصل را با پایان برسانم.

تنها 3 بازی خانگی باقی مانده و باید از تمام لحظات بازی استفاده کنیم تا تیم را در کورس نگه داریم.

من معتقدم که بازیکنانم آرام هستند و انگیزه ی کافی را دارند. رقابت برای قهرمانی هنوز پایان نیافته و فردا نیز پایان نخواهد یافت."

رم در بازی یکی مانده به آخر، میزبان یووه در استادیو المپیکو خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-04-12 11:50:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر