فهرست
منصوریان: یک خرید شیک و جنتلمن داشتیم
منصوریان: یک خرید شیک و جنتلمن داشتیم

منصوریان: یک خرید شیک و جنتلمن داشتیم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان شماره پیراهن فصل بعد رضایی را اعلام کرد.علیرضا منصوریان که بعد از پیوستن کاوه رضایی از صید بزرگش در بازار فصل نقل و انتقالات بعد از چند شکست بسیار خوشحال است در مورد حضور این بازیکن گفت:«من پیوستن کاوه به استقلال را تبریک می گویم. کاوه بازیکن بسیار خوبی است و ما یک خرید بسیار شیک و جنتلمن داشتیم.بر خلاف مسائل مطرح شده در برخی رسانه ها، مسائل مالی به هیچ وجه اولویت او نبود. در صحبتی که کاوه با ما داشت، اولویت او پیشرفت فوتبالی و مسائل فنی بوده است. کاوه روی مسائلی تاکید داشت که به مسائل فوتبالی و فنی تاکید می شد و نه مسائل مالی. ما درباره مسائل مالی بسیار کم و کوتاه صحبت کردیم و در حداقل زمان ممکن به توافق رسیدیم.»


کدخبر:9403
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-19 08:10:45
نظر دهید
۷ نظر
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۲
کسانی که وزیر پرسپولیسی وزیر پرسپولیسی می کردن حالا کجان ،؟؟؟؟؟قشنگ معلومه کدوم تبم داره خرج بیشتر می کنه ..پرسپولیس مام داره تو دستای بی کفایت طاهری و ترکاشوند نابود میشه تو نقطه قوتمون رفتیم n تا بازیکن خریدیم نقطه ضعفامون بهتر نشده که بدترم شده جناب آقای وزیر استقلالی میشه تیم مارو ول کنی؟
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۷
نمردیم و معنی جنتلمن رو هم فهمیدیم
محمد
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸
جنتلمن؟
امید
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۹
آخه چرا اینقدر به ملت دروغ میگن. ملت رو چی فرض کردن. الان اولویت همه بازیکنا پوله. همه بازیکنا هر جا بیشتر بدن با کله میرن اونجا.
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
مثلا خواسته کلاس بذاره خرید شیک و جنتلمن بابا همون حرف زدن معمولیتو انجام بده نمیخوات کلاس بذاری
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۶
انگار باخت توی دربی آخر برای آبی ها خیلی سخت و سنگین بوده ... امیدوارم ساتقلالی ها موفق باشند و امثال بهونه نداشته باشند.
به نظر من استقلال بجای هزینه بابت این همه بازیکن میلیاردی؛ باید مثل گذشته محسن قهرمانی رو جذب میکرد. خخخخخ
از وقتی رفت ؛ روزهای خوبه استقلال هم رفت
4444 برزو 999999999
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
نهایت سوزش رو میتونید از کامنت های این لنگی ها متوجه بشید!خخخخ ! خدا رو شکر هدایتی هم بود و نتونستید کاوه رو بیارید لنگ این یعنی هییییییییچ انگیزه ی مالی نداشته از پیوستن به استقلال// زنده باد کاوه خوب سوزوندی لنگی ها رو/ وحید امیری هم به خاطر اون پانصد میلیون نقدی که هدایتی بهش داد لنگی شد وگرنه در شرایط مساوی عمرا اگه میومد لنگ / وقتی میخواست بیاد لنگ بمب بود و بهترین بازیکن لیگ حالا که استقلالی شد شده بدترین بازیکن لیگ! خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر