فهرست
نفر پنجم هیات مدیره قرمزها کیست؟پرسپولیس در رفاه!
نفر پنجم هیات مدیره قرمزها کیست؟پرسپولیس در رفاه!

نفر پنجم هیات مدیره قرمزها کیست؟پرسپولیس در رفاه!

 آی اسپورت- عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس قرار است عابربانک جدید این تیم باشد.وزارت ورزش امروز پنجمین عضو هیات مدیره دو تیم استقلال و پرسپولیس را معرفی کرد. در استقلال که قرار است حسن زمانی به هیات مدیره اضافه شود. او چهره آشنایی است و رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس هم بود.
اما عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس چهره شناخته شده ای نیست. فرشید گل زاده عضو پنجم هیات مدیره پرسپولیس است. حالا همه می خواهند بدانند او کیست. «فرشید گل زاده کرمانی» عضو موظف هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای بانک رفاه بود که مدیرعاملی این فروشگاه را نیز برعهده دارد.
 او نماینده بانک تجارت در این شرکت است. عمده سهام شرکت فروشگاه های زنجیره ای بانک رفاه که از نهادهای شبه دولتی محسوب می شود، در اختیار 4 بانک و یک سازمان است. بانک های ملت، ملی، تجارت و صادرات و همچنین سازمان ملی زمین و مسکن سهامداران عمده بانک رفاه هستند که گل زاده به نمایندگی از بانک تجارت در هیات مدیره این شرکت حضور دارد. حالا او و شاید هم فروشگاه های زنجیره ای رفاه قرار است نقش عابربانک پرسپولیس را ایفا کنند.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-19 08:45:42
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
جیب مارو نزنن، باقیش پیشکش... به بهانه پرسپولیس حتما قراره حقوق های نجومی بگیرن بعد به بازیکن های فوتبال که میرسن حرف از پول بیت المال میزنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر