فهرست
واکنش کریمی به آبی‌پوش شدن کاوه؛ بی‌دلیل کسی را بزرگ نکنیم
واکنش کریمی به آبی‌پوش شدن کاوه؛ بی‌دلیل کسی را بزرگ نکنیم

واکنش کریمی به آبی‌پوش شدن کاوه؛ بی‌دلیل کسی را بزرگ نکنیم

آی اسپورت- پیوستن کاوه رضایی به استقلال درحالی که او در یک قدمی پرسپولیس بود، باعث شد تا عصبانیت شدید تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس از این بازیکن را در پی داشته‌باشد. هواداران پرسپولیس بعد از هجوم به اینستاگرام حسین هدایتی، سری هم به صفحه‌ی علی کریمی زدند تا شکایت‌های خود را به او هم منتقل کنند. پاسخ‌های جالب جادوگر به کاربران را می‌خوانید:
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-19 12:02:48
نظر دهید

۸ نظر
mahdi
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
دوستان پرسپولیسی نگران نباشین ما فقط یه مهاجم میخایم با یه دفاع همین... وقتی یه بازیکنیو ما طرفدارا گنده میکنیم همین میشه ... از اینکه رضایی رفته استقلال ناراحت نیستم مبارکه استقلال... اما وقتی از اسم پرسپولیسو هواداراش سو استفاده میکنن زور داره واسه ادم (کنعانی و رضایی)
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
علی کریمی مصداق بارز کم گوی و گزیده گوی چون در
تاجی
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
با تمام احترامی که برای آقای کریمی قائلم ، بهتره تو این شرایط فقط نظاره گر باشن و بجای فشار آوردن به بازیکنای تیمای دیگه به تیم خودشون فکر کنن، همه باید به تصمیم کاوه احترام بذارن چون یه. بازیکن حرفه ایه
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۶
مشکل پرسپولیس الان بازیکن گرفتن نیست مشکل بزرگ در افتادن با کیروشه! همون بلایی رو که دوسال پیش سر استقلال اورد امسال سر شما میاره!
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
همین کریمی اول با استقلال قرارداد بست و بعد بخاطر دو قرون بیشتر رفت لنگ
امید کوکبی
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
یه مرد که کوه پیش مرامش زانو زد
4444 برزو 999999999
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
خخخخ معرفت! خدا رو شکر هدایتی هم بود و نتونستید کاوه رو بیارید لنگ این یعنی هییییییییچ انگیزه ی مالی نداشته از پیوستن به استقلال// زنده باد کاوه خوب سوزوندی لنگی ها رو/ وحید امیری هم به خاطر اون پانصد میلیون نقدی که هدایتی بهش داد لنگی شد وگرنه در شرایط مساوی عمرا اگه میومد لنگ
DERRICK ROSE
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۵
گنده ار از تو مادر نزایید تو ایران زمین داش علی/.... تمام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر