فهرست
شروود: از فشار کاری لذت می‌برم
شروود: از فشار کاری لذت می‌برم

شروود: از فشار کاری لذت می‌برم

آی اسپورت- تیم شروود، سرمربی تاتنهام  معتقد است که از فشاری که در دوران حضورش به عنوان سرمربی روی نیمکت تاتنهام حس کرده، لذت می‌برد.

بازیکن سابق تیم ملی انگلستان با ابهاماتی درباره ی آینده اش در تاتنهام مواجه است. او پس از نتایج ضعیف بواس و شکست‌های سنگینی که مقابل سیتی، چلسی و لیورپول کسب کرد، به عنوان جایگزین او انتخاب شد.

طبق گزارش سایت Goal، تاتنهام قصد دارد در پایان فصل، لوییس فن خال را جایگزین شروود کند ولی این سرمربی انگلیسی معتقد است که شایعات درباره ی آینده‌اش، به هیچ وجه او را تحت تاثیر قرار نداده و اذیتش نمی‌کند.

او گفت: طرز تفکر‌ها از زمان آمدن من تغییری نکرده است. همیشه با سوالات مشابه روبرو هستم. هیچ تفاوتی از ساعات اول حضورم تا به الان حس نکرده‌ام.

از این صحبت ها و فشاری که بر من است، لذت بردم. مطمئن نیستم که بدون اینها می‌توانم کار کنم یا نه. خود احتمال کنار رفتن، من را مقاوم می‌کند. این وظیفه بر عهده ی من است و من مانند همیشه تیم را آماده می‌کنم.

تاتنهام روز شنبه به مصاف وست بروم خواهد رفت.آنها هفته ی گذشته در وایت هارت لین توانستند 5-1 ساندرلند را شکست دهند و شروود معتقد است تیمش با روحیه ی خوبی به هاوقتورنس می‌رود.

تمرینات خوبی داشتیم و با انگیزه ی خوبی به مصاف وست بروم می‌رویم و سعی داریم با کسب 3 امتیاز، هواداران تاتنهام را خوشحال کنیم

من تنها روی این بازی تمرکز دارم و فردا، روی بازی بعدی تمرکز خواهم داشت. فکر می‌کنم آن سوالات، فعلا از طرف من پاسخی نخواهد داشت.

من تنها درباره ی بازی‌های پیش روی تیمم نگران هستم و قصد دارم 5 بازی آینده را با پیروزی پشت سر بگذارم."

     
آی اسپورت
2014-04-12 12:52:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر