فهرست
شما بنویسید: لغو اردوی تیم ملی به دستور وزارت ورزش منطقی است؟
شما بنویسید: لغو اردوی تیم ملی به دستور وزارت ورزش منطقی است؟

شما بنویسید: لغو اردوی تیم ملی به دستور وزارت ورزش منطقی است؟

آی اسپورت – مصاحبه طوفانی برانکو علیه کارلوس کی‌روش تعجب خیلی‌ها را برانگیخت. البته پیش بینی می‌شد این داستان با کمی ملایمت از طرف هر دو نفر حل شود. اما ماجرا بسیار گسترده‌تر شد. کی‌روش در فیس بوک به برانکو تاخت و باشگاه پرسپولیس به وزارت ورزش فشار آورد و باعث لغو اردوی این تیم در ارمنستان شد. عده‌ای معتقدند در شروع ماجرا حق با برانکو بود و عده‌ای دیگر هم تیم ملی را مقدم بر همه چیز می‌دانند.
شما مخاطبان خوب «آی اسپورت» برای ما بنویسید حالا که کار به جاهای باریک کشیده و اردوی تیم ملی به خاطر فشار باشگاه پرسپولیس لغو شده آیا وزارت ورزش تصمیم درستی گرفته است؟ آیا تعطیلی اردوی تیم ملی به خاطر فشار یک باشگاه منطقی است؟
  ۲۱  
آی اسپورت
2016-06-20 01:09:14
نظر دهید

۲۱ نظر
sina
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۵۴
Alaki hashiye doros nakonid. In be nafe hamas. Hich Jaye donya in zaman ordu vase Tim meli nemizaran
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۵۶
من یه استقلالی ام صد در صد حق به برانکو میدم یه جا جلو این یارو رو باید گرفت
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰
مشکل اصلی این دعواها رو بی تدبیری فدراسیون میدونم،از یه طرف میاد با پروژه ایفمارک تمام برنامه های کی روش رو به هم میزنه و از طرف دیگر هم نمیتوانند یه زمین درست و حسابی برای تیم تهیه کنند. ولی فقط بلدهستن به باشگاه ها دستور دهد که فلال کار را بکنید وفلان کار را نکنید،خودم طرفدار کی روش هستم اما با این درخواست کی روش موافق نیستم و مقصر اصلی این دعواها هم فدراسیون است، فدراسیون خودش باب دعوا را آغاز میکند و بعد پای خودش را از ماجرا بیرون میکشد و بنابراین کیروش مجبور است خودش جواب مدیرعامل،سرمربی و ... را بدهد! سوالم از آقای تاج اینه که چرا یه جلسه با مربیان تیم های باشگاهی که ملی پوش دارن نمیذاره تا با تعامل کار پیش بره و فقط سعی میکنه دستوری کار کنه؟ بهتر نبود اگر کیروش بدنسازی باشگاه های ما را قبول ندارد با گذاشتن جلسه بین مربیان توافق کنند که ملی پوشان مثلا دو هفته در اختیار کی روش بدنسازی کنند و بعد در اختیار باشگاه برای تمرین و هماهنگی باشن؟ با توجه به این که باشگاه ها الان در زمان بدنسازی هستند مشکی به وجود نمی آمد.
برای هماهنگی بین ملی پوشان هم میشد بجای 3روز قبل بازی مثلا 6روز بازیکنها قبل بازی در اختیار کی روش قرار بگیرن تا با هم هماهنگ بشن.
نکته مهمتر اینکه بازیکنهای لژیونر ما که ستون تیم ملی را تشکیل میدهند مانند پورعلی گنجی، منتطری ، محمدی ، دژاگه ، آزمون ، حاج صفی ، انصاری فرد ،عزت اللهی،جهانبخش و... نیستند و عملا این اردو بجز خسارت مالی به فدراسیون و ناهماهنگی در باشگاه های ملی پوش فایده دیگری ندارد!
ali
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۸
همه بیخیال شدن شما نمیشی . بیخود حاشیه برای پرسپولیس درست نکنید لطفا . هواداران پرسپولیس فقط اتحاد و حمایت از پرسپولیس
پرسپولیس با غیرت
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۴
این حق باشگاه است که تو فصل بدنسازی که مهمترین تایم آماده سازی محسوب میشه و میتونه سرنوشت یک فصل رو مشخص کنه همه بازیکنان رو در اختیار داشته باشه.کجای دنیا این تیم ملی قبل از شروع لیگ اردوی طولانی مدت برگزار میکنه؟؟ نمیگم تیم ملی اسپانیا اما مثلا کره و ژاپن چنین کاری رو میکنن؟؟اصلا کیروش زورش به لژیونرها هم میرسید؟آیا باشگاههای خارجی حاضر میشدن تن به این خواسته بدن؟
ل.ع
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
در غیرمنطقی بودن برنامه تیم ملی جای هیچ شکی نیست ولی برنامه ای بوده که از مدتها قبل تنظیم شده چرا یادنمیگیریم که اعتراض باید در وقت خودش انجام شه نه بعد از تصمیمات قطعی . برنامه بد بهتر از بی برنامگی و روزمرگیه .اینطوری به هیچ جایی نمیرسیم .متاسفانه این تصمیمات لحظه آخری مرتب در حال تکرارشدنه مثل مزایده نفت که اول انجام شد بعد فدراسیون اعتراض کرد .
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۰
تواین مورد فیفا قانونای مشخصی داره که حق رو به باشگاه میده و تیم ملی به هیچ وجه حق تعیین تکلیف برا تمرین کردن و نکردن و بدنسازی ملی پوشا نداره....کیروش داره زور میگه همونجور که قبلا به استقلال قلعه نوعی ظلم کرد ولی اونموقع لنگیا اینقد منطق و معرفت و انصاف نداشتن که بگن حق با قلعه نوعیه مدام قربون صدقه کیروش میرفتن و آیین و دین کیروش پرستی رو با کمک عادلپور فردپوس رونمایی کردن....الانم کیروش با بیانه ش خوب لنگ و مربی به ظاهر جنتلمنش رو شست گذاشت کنار...تا لنگیا باشن به خاطر منافع باشگاهی از حق و عدالت و انصاف چشم پوشی نکنن
masoud foolad
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۰
Faghat site shoma mizane dastore vazir bode
Hich ja dg nazade
عدالت
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۴
به جای اینکه ما بنویسیم شما بنویسید. ایا بگزارب اردوی ۲ماهه در فصل اماده سازی باشگاه ها و تحویل بازیکنان ۳روز مانده به شروع لیگ منطقی است؟ بازیکن که نمیذارن پرسپولیس بخره ۲ تا بازیکنم به عشق تیم میخوان بیان جناب کیروش مثل دلال ها بهشون خط میده که نیان پرپولیس خب حداقل همینایی که داریمو بی زحمت بهمون بدید!!!
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۴
برانکو داره با طناب وزارت می ره ته چاه
۲ستاره
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۵
میگن نبین کی میگه.ببین چی میگه. لغو این ارد تو فصل اماده سازی و در شرایطی که تمام لژینر ها غیبت دارن کاملا درسته. اقای کیروش دست بردار از این دیکتاتوری . امیرخان رو شما نابود کردی.
خرم اباد
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۷
اقای دلال ببخشید اقای کیروش ! دست از سر پرسپولیس بردار
یک عوام ساده لوح
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۸
چرا آن زمان کی روش این کارهای غیر منطقی را در زمان مربیگری قلعه نویی در استقلال انجام می داد مسئله ای نبود ولی حالا چون کی روش ملی پوشان لنگ را میخواهد ببرد اردو بد شده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ی
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۵
این چه سوال بی ربطی است مطرح می کنید
1:در هیچ کجای دنیا پیدا نمی کنید که تنها با تمرین کردن زیادتیم موفق شود.تمرین زیاد باعث فرسایش روانی و جسمی میشود
2:کی روش بخاطر رکورد نباختن و حفظ آن و همچنین درخشان نشان دادن کارنامه کاری حاضر نیست با هیچ تیم بزرگ دیدار تدارکاتی انجام بدهد و این موضوع ضعف های تیم ملی را نمایان نمی کند.
3:همگان مشاهده کردند که تمرینات کی روش قبل جام جهانی چه تاثیری روی ملی پوشان استقلال گذاشت و همان عامل باعث شد آنها تحلیل بروند و استقلال و قلعه نوعی ضرر کردند
در فیس بو ک تمام دلایل علمی اش را بیان کردم.hamid jabari
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۵
کیروش ورژن اروپایی مایلی کهن هستش.... بیانیه پشت بیانیه
مهدی
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۱
کدوم کار این وزیر منطقی بوده تا حالا؟!
بی کفایت تر از گودرزی تو ورزش مملکت وجود نداشته
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۴
واقعا که کارلوس لطفا همه ی پولتو بگیر و از این مملکت عقب مونده برو جایی که بفهمن قدرتو واقعا متاسفم بخاطر یه مربی درپیت که با دو تا مساوی و باخت براش حیا کن رها کن سر میدن و حتی انقد واسه خودش ارزش قائل نیس که سید جلالو به زور بهش تحمیل میکنن تیم ملی ما نباید اردو داشته باشه اگه تقصیر پرسپولیس باشه چوبشو میخوره
بابک جلالی
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۴
هم برانکو حق داره هم کیروش این دقیقا مثل دعوای دو تا برادر تو یه خونواده میمونه به جای اینکه بزرگتر خونواده یه تصمیم عقلانی بگیره داره با بی کفایتی خودش پایه های خونواده رو از هم میپاشونه اینکه باشگاه ها اول فصل نمیتونن بازکناشون رو به طور کامل در اختیار داشته باشن یه کار کاملا غلطه اما وقتی تصمیم به انجام این کار گرفته شد اومدن با یه تصمیم عوضی تر دوباره خودشون رو بردن زیر سوال وقتی وزیر تا این حد بی کفایت باشه چرا نباید از کار بر کنار باشه اصلا نقش فدراسیون پس این وسط چیه متاسفانه وزیر نالایق پشت نتایج والیبال و کشتی چهره بی کفایت خودش رو پنهان کرده و کسی هم نیست به این موضوع توجه کنه از یاد نبریم گودرزی نفر چهارم پیشنهادی روحانی واسه وزارت بود لجبازی مجلس با روحانی دودش به چشم ورزش رفت
پویا
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۳
صد درصد حق با برانکو و باشگاه هاس. حاجی مایلی درست میگه.فردوسی پور هم خودش نفع داره تو این بازی
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
مهم اینه که امسال تیممون قهرمان بشه. حق با برانکوس. مثلا تیم ملی بره جام جهانی میخاد چیکار کنه. مثل همیشه حذف میشه.
mr
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
حق با
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر