فهرست
بیانیه فدراسیون درباره لغو اردوی تیم ملی؛ دنبال تعامل با باشگاه‌ها هستیم
بیانیه فدراسیون درباره لغو اردوی تیم ملی؛ دنبال تعامل با باشگاه‌ها هستیم

بیانیه فدراسیون درباره لغو اردوی تیم ملی؛ دنبال تعامل با باشگاه‌ها هستیم

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص لغو اردوی تیم ملی فوتبال صادر کرد. متن اطلاعیه بدین شرح است:
بر اساس برنامه قبلی سرمربی تیم ملی فوتبال در مسیر صعود تا جام جهانی 2018، سازمان لیگ فوتبال طی نامه شماره 1698/110در مورخ11/3/95 برنامه های پیش رو را به اطلاع باشگاهها رساند و رسانه های گروهی نیز متعهدانه نسبت به پوشش آن اقدام کردند.
اخیر طی صحبتهای قابل تاملی که توسط برانکو ایوانکویچ-سرمربی محترم تیم پرسپولیس تهران نسبت به مخالفت به این برنامه های از پیش اعلام شده، صورت گرفت و شاهد بعضی مخالفتها از طرف چند باشگاه نیز بوده ایم و حتی موجبات نگرانی هواداران ارزنده پرسپولیس که یار همیشگی تیم ملی هستند را فراهم ساخت.
از آنجاییکه اجرای برنامه های مدون و مصوب تیم ملی در مسیر صعود تا جام جهانی بدون همکاری قاطع و صادقانه همه باشگاهها امکان پذیر نیست، لذا با بررسی شرایط موجود در جلسه ای که امروز با حضور مهدی تاج-رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت- مدیر تیم های ملی و کارلوس کی روش-سرمربی تیم ملی فوتبال تشکیل شد، برنامه تیم ملی لغو و کلیه بازیکنان تیم ملی در اختیار باشگاههای قرار خواهند گرفت و پس از برگزاری جلسات و مذاکرات بعدی، برنامه جدید تیم ملی اعلام خواهد شد.
در این راستا مراتب سپاس از بازیکنان ارزنده تیم ملی و حمایتهای رسانه ها، هواداران خونگرم تیم ملی و باشگاههایی که همکاری های لازم را انجام دادند، اعلام می شود. با آرزوی موفقیت برای فوتبال ملی و باشگاهی.
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-20 02:24:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر