فهرست
استتوس: خرابه‌ای که «پدیده استقلال» در آن زندگی می‌کند!
استتوس: خرابه‌ای که «پدیده استقلال» در آن زندگی می‌کند!

استتوس: خرابه‌ای که «پدیده استقلال» در آن زندگی می‌کند!

آی اسپورت- سالی بیست و پنج میلیون تومن به اضافه نهایت پنجاه میلیون پول پیش میشه هزینه اجاره یه آپارتمان شصت متری کنار کمپ حجازی اما علی رمضانی،پدیده جوان تیم استقلال اینجا در خوابگاه کمپ زندگی می کنه! ربطی هم به مدیر امروز و دیروز باشگاه نداره،همیشه همین بوده. نیازی هم نیست که یادمون بیاد این باشگاه ظرف سه هفته گذشته بیش از دو سه میلیارد به بازیکنای جدیدش پیش پرداخت داده.

زندگی از اون شبایی که واسه رسیدن به آرزوت توی حیاط مردم تراکت می ریختی تا این دو سال که بازیکن استقلال شدی؛ زیاد هم فرقی نکرد علیرضا! باید زودتر این عکس رو میزاشتی اینستا. نجابت مث سیانوره توی اون آشفته بازار!
توضیح : اینجا محل زندگی علیرضا رمضانی، پدیده جوان تیم استقلال "می‌باشد"


محمد نوری‌فر
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-20 02:46:36
نظر دهید
۷ نظر
محمد علی
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۹
فوتبال ایران «مسخره» ست...
ایمون زاید10103
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۰
متاسفم
محمد
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۲
همونیه که مسئولش گفته بود به یخچالو تلویزیون و فرش مجهز شده.من قبلا نوشته بودم که ایشون فرش رو به عنوان یه اپشن خیلی خاص مطرح کردن در صورتی که یه فرش قیمتی نداره که البته همین هم تو عکس مشخص نیست.یاد خوابگاه دانشگاهمون افتادم که مجهز به یخچال و فرش و جاکفشی بود.تازه فهمیدم من این چندساله چقد تو اتاق مبله مجهز بودم خبر نداشتم
گودرز ابی (تاج سابق)
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۴
پرده ابی توالت ابی افتابه ابی
perspolis6666444
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۴
واقعا متاسفم واسه فوتبال ولی با وجود پرسپولیسی بودن واقعا غیرت رمضانی و علاقه اش به تیمش تحسین برانگیزه واقعا منصوریان باید بابت رفتارش با رمضانی خجالت بکشه!!!!
Mojtaba
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۵
متاسفم واس این فوتبال و ایران که با آینده های تیم ملی اینجوری برخورد میشه جدا از بحث استقلال و پرسپولیس باید به فکر جوونای.
کشور باشیم اینا آینده فوتبال رو تامین میکنن شما تو خارج ببینین با جوونا چطوری برخورد میکنن بهترین امکانات رو باشگاه براشون فراهم میکنه تا بازیکن رشد کنه ولی اینجا ایرانه حق همه چپاول میشه حتی
ی پیرزن تنها !!!! تاسف میخورم به حال این فوتبال و وزیر و رییس و هرچی بی لیاقته که آینده این جوونا رو تباه میکنن
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۵۸
آدم یادت فیش های حقوقی میوفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر