فهرست
حمله جدید کی‌روش به سرمربی پرسپولیس: برانکو رهبر مخالفان من است
حمله جدید کی‌روش به سرمربی پرسپولیس: برانکو رهبر مخالفان من است

حمله جدید کی‌روش به سرمربی پرسپولیس: برانکو رهبر مخالفان من است

آی اسپورت- سرمربی تیم‌ملی در گفتگویی تازه درباره ابعاد و دلایل لغو اردوی تیم‌ملی صحبت کرد و گفت بدون حمایت باشگاه‌ها برنامه‌اش را پیش نخواهد برد.

6 ماه پیش برنامه‌ریزی کرده بودیمدر بیانیه رسمی فدراسیون همه چیز آورده شده و من چیز زیادی نمی‌توانم به این موضوع اضافه کنم. شما باید بیانیه را بخوانید و اطلاعات آن را به ذهن بسپارید، این موضوع بسیار شفاف است اما ما از 6 ماه پیش شروع کردیم به برنامه‌ریزی برای مسیرمان در جام‌جهانی 2018. من فکر می کنم و باور دارم این برنامه به بهترین شکل منافع ملی و باشگاهی ما را تامین و از آن محافظت می‌کرد. چه از بعد حرفه‌ای و چه از بعد فنی این بهترین برنامه آماده‌سازی برای تیم‌ملی ایران بود.

برانکو رهبر مخالفت با من بودمتاسفانه آنچه که در ذهن ما بود با ذهنیت‌های دیگران هماهنگی نداشت و مخالفت‌هایی که از سوی سرمربی پرسپولیس رهبری می‌شد کار را به جایی برد که این کار پیش نرود. بعد از حرف‌های ایشان بقیه افراد نیز به مخالفت درآمدند و قطعا اگر حمایت همه جانبه باشگاه و ارکان فوتبال از تیم‌ملی نباشد، اجرای این برنامه ممکن نبود و بعد از صحبتی که کردیم به این نتیجه رسیدیم که تمام این برنامه‌ها را لغو کنیم.

من طرفدار محیط زیست هستمکارلوس کی‌روش درباره استفاده از واژه‌هایی مثل مار، گرگ و ... گفت: من طرفدار محیط زیست هستم و رابطه تنگاتنگی با طبیعت دارم.

قلعه‌نویی همیشه مخالف همه برنامه‌های تیم‌ملی استهمراهی آقای قلعه‌نویی با حرف‌های برانکو ایوانکوویچ برای من شگفت‌آور نبود و این چیز تازه‌‌ای نیست چراکه ایشان همیشه و در همه حال مخالف برنامه‌های تیم‌ملی بوده‌اند. آقای قلعه‌نویی مطمئنا وقتی بازیکن‌های سرباز برای آنها بازی می‌کنند اما قادر به همراهی تیم‌ملی نیستند، از این موضوع گلایه‌ای نمی‌کند چون به نفع تیمش تمام می‌شود.

برانکو باید با همه انرژی کمک تیم‌ملی باشدنکته شگفت‌آور این است که یک مربی خارجی که باید با تمام انرژی بیاید و از برنامه‌های تیم‌ملی حمایت کند، الان مخالفت کامل خودش را با تیم‌ملی نشان می‌دهد. البته ما به تمام نظرات احترام می‌گذاریم و به همه انتقادها گوش می‌کنیم اما بار دیگر تکرار می‌کنم این باید بهترین برنامه ممکن برای تیم‌ملی و حفظ منافع باشگاه‌ها چراکه ما دیگر کار تیم‌ امید را تکرار نمی‌کنیم که 45 روز مسابقات باشگاهی را تعطیل کنیم. این اتفاق قرار نبود دیگر رخ بدهد.

قلعه‌نویی و برانکو گله نکردندوقتی تیم امید 45 روز لیگ را تعطیل کرد آقای قلعه‌نویی و آقای برانکو هیچ وقت به تعطیلی 45 روزه فوتبال اعتراض نکردند. 

حرف برانکو دروغ استآقای برانکو گفته‌ است من مانع از تست پزشکی بازیکنان برای آغاز لیگ شده‌ام که این حرف مطلقا حقیقت ندارد و ایشان باید مسئولیت حرف‌های نادرست‌شان را برعهده بگیرند. من به عقاید ایشان احترام می‌گذارم  اما نباید فراموش کنیم زمانی که ایشان خودشان سرمربی تیم‌ملی بودند، اردوها و برنامه‌های متعددی را برای تیم‌ملی می‌گذاشتند و حالا که در باشگاه هستند طور دیگری رفتار می‌کنند.

او نمی‌تواند پرسپولیسی‌ها علیه من تحریک کندایشان نمی‌تواند به دروغ گفتن ادامه بدهند و هواداران خوب پرسپولیس را علیه من تحریک کنند.

 برانکو فرد اشتباهی را انتخاب کردهیک مطلبی را به هواداران پرسپولیس بگویم که من به هیچ وجه مانع از حضور هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس و سایر تیم‌ها مثل سپاهان و استقلال در تست‌های پزشکی نشدم و حتی اطلاع نداشتم که قرار است این تست‌ها در ایران اتفاق بیفتد. اگر آقای برانکو می‌خواهند توجیهاتی برای عدم موفقیتشان در پرسپولیس بیاورند باید دلایل دیگری انتخاب کنند و برای توجیه این عدم موفقیت روی من حساب نکنند که فرد اشتباهی را انتخاب کرده‌اند.
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-06-20 03:39:40
نظر دهید

۱۲ نظر
milad
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۰۷
#برانکو_تنها_نیست
sina
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۳
Mr . qeyrush age ta alan mahbub budi bekhatere ma perspolisia bud k hamishe hemayatet kardim. Vali hagh nadari be beranko chizi begi.
پیام
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۲
#برانکو_تنها_نیست

#کیروش_مافیا
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۵
کاملا حق باهاشه درود بر کارلوس واقعا یه مربی دسته چندمی خارجی باید اردو ی تیم ملی مارو لغو کنه ننگ بر کسایی که از برانکو حمایت میکنن
4444 برزو 999999999
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۲
خدا رو صد هزار مرتبه شکر / کیروش با خوب کسی در افتاد! از وقتی با سید مهدی مشکل پیدا کرد و چوسا رو دعوت میکرد تیم ملی این روزا رو پیش بینی میکردم واسش // الان روزنامه های خبر ورزشی و نود و ... که طرفدارا کیروش اند روبه روی لنگی ها قرار میگیرن و این جنگ رسانه ای به نفع استقلال هم خواهد شد.
امید
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۵
من طرفدار محیط زیست هستم و رابطه تنگاتنگی با طبیعت دارم
اصلا حق با کیروش ولی حق ندار اینجوری توهین کنه
بابا گندشو در آورده به همه دار توهین میکنه
کیروش ورژن اروپایی مایلی کهن شده
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۲
درود برکارلوس کی روش آریایی تا زمانی که علیه لنگی ها عمل بکنی حمایتت می کنیم
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۷
برانکو_تنها_نیست.
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۷
کاری به کارلوس جون نداشته باشید بدون ایشون امورات مملکت ما نمیگذره ایشون صاحب اختیار ما هستن ایشون ...
بهزاد
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۴
پرسپولیسو عشقه ، ولی وقتی پای کیروش بیاد وسط گور بابای برانکو ، دیگه برانکو هم برام مرد
Farid
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
کی روش بی ادب
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۳۴
استاد چرا نمیگی که در نقل انتقالات مانع از حضور بازیکنان تو تیم قرمز میشدی...!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر