فهرست
لجبازی کی‌روش با فدراسیون: 4 روز قبل از بازی اردو می‌رویم!
لجبازی کی‌روش با فدراسیون: 4 روز قبل از بازی اردو می‌رویم!

لجبازی کی‌روش با فدراسیون: 4 روز قبل از بازی اردو می‌رویم!

آی اسپورت - درگیری اخیر با برانکو و دخالت وزارت ورزش در لغو اردوی تیم ملی، کی‌روش را کاملا عصبانی کرده است. کی‌روش اعتقاد دارد تیم ملی در مقطع فعلی به این اردوی آماده‌سازی نیاز داشت و با این شرایط، تیمی نا آماده را برای مسابقات انتخابی جام جهانی در اختیار می‌گیرد. حالا این لجبازی، به جایی رسیده که کی‌روش می‌خواهد فقط 4 روز قبل از بازی با قطر بازیکنان تیم ملی را از باشگاه‌هایشان به اردو ببرد: «ما بهترین برنامه را برای تیم‌ملی تدارک دیده بودیم که نخبگان فوتبال ایران با آن مخالفت کردند. حالا ما برنامه تازه‌ای را تدوین کرده‌ایم و بازیکنان تیم‌ملی را بنابر قوانین فیفا تنها 4روز قبل از مسابقه مقابل قطر دور هم جمع می‌کنیم و ان‎شاءالله که موفق خواهیم بود. البته اگر این اتفاق رخ ندهد، آن وقت آقایان قلعه‌نویی و برانکو باید مسئولیت این ناکامی را برعهده بگیرند.»

تعطیلی مسابقات باشگاهی برای بازی‌های ملی، معمولا 2 هفته مسابقات لیگ در سرتاسر دنیا را تعطیل می‌کند اما کی‌روش همیشه یک هفته زودتر تیم را به اردو می‌برد و 3 هفته لیگ برتر تعطیل می‌شد. دلیل این کار هم هماهنگ کردن بازیکنان مختلف با شرایط بازی لژیونرهاست. در صورتی که کی‌روش بخواهد تصمیمش را عملی کند، بازیکنان تیم ملی فقط 4 روز قبل از بازی همدیگر را در تمرین می‌بینند. اتفاقی که به گفته خودش، می‌تواند رویای جام جهانی روسیه را به باد دهد.
کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-20 04:16:50
نظر دهید
۴ نظر
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۹
کاملا حق باهاشه دمش گرم
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۳۲
وزیر چرکجولیستی(‍پیروزی خخخخخ) کار خودشا کرد
وزیر بی لیاقتی هستش
محمد
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۷
حقیقی،منتظری،سردار،عزت الهی،دژاگه ،جهان بخش،حاج صفی که معمولا تو ترکیب اصلی هستند ۷۲ ساعت قبل بازی میان،چه اصراریه دو هفته بازیکنا با هم تمرین کنن اونوقت یه عده دیگه تو ترکیب باشن. کی روش رو زیادی بزرگ کردن بهش رو دادن
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۰
تا دیروز لنگی ها حامیش بودن حالا شد بده؟ دهنتونو سرویس میکنه امسال ... وزیر لنگی کثیف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر