فهرست
از پیام اخلاقی در سریال‌ها تا دزدیِ یورو / صدا وسیمای میلی!
از پیام اخلاقی در سریال‌ها تا دزدیِ یورو / صدا وسیمای میلی!

از پیام اخلاقی در سریال‌ها تا دزدیِ یورو / صدا وسیمای میلی!

آی‌اسپورت- سریال برادر از شبکه دو در ماه رمضان پخش می‌شود. داستان اصلی این فیلم به موضوع حلال و حرام برمی‌گردد. ماجرای سریال از آنجایی شروع می شود که ناصر یکی از پسران حاج کاظم مورد اغفال دشمنان پدرش قرار می گیرد و به تجارت حاج کاظم که بر مبنای حمایت از تولید ملی و فقط فروش برنج ایرانی است لطمه می‌زند. حاج کاظم یکی از پهلوانان و تجار خیری هست که به همراه دخترش مریم و پسر دیگرش مسعود بر علیه واردات برنج های قاچاق و تاریخ مصرف گذشته و مسموم به بازار فعالیت می کند.  در حین پخش این سریال نظرسنجی‌های به صورت زیرنویس مشاهده می‌شوند که به موضوع حلال و حرام بودن کارها تاکید دارند. آن هم در روزهایی که شبکه bein از صدا و سیمای ایران بابت پخش غیرقانونی بازی‌های یورو 2016 شکایت کرده است. مدیران سازمان در این روزها باید توجه بیشتری به شعارهای‌شان داشته باشند. شعارهایی که به نظر می‌رسد از سوی خودشان خیلی رعایت نمی‌شود. همواره در این سال‌ها پخش جام‌های معتبر ورزشی از سوی این سازمان مورد شکایت و شبهه رسانه‌های خارجی قرار گرفته بود. بازی‌هایی که خریداری نمی‌شوند و به صورت کپی و با پوشاندن لوگوی شبکه اصلی پخش‏، در ایران به نمایش در می‌آیند. کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-20 04:33:24
نظر دهید
۷ نظر
4444 برزو 999999999
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۳
بابا بی خیال! حالا همین مطلب ها رو کار کنید تا دیگه همین فوتبالم نشون ندن! تو این مملکت چی سر جاشه که این باشه؟ همین الان حقوق تمام کارگرا عقب افتاه برن چند میلیون دلار بریزن تو جیب این شبکه های خارجی و ارز مملکت رو به باد بدن؟
مجتبی
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۲
اسپانسر همین سریال برادر جاییه که خودش حلال و حروم سرش نمیشه و برنج قاچاق وارد می کنه
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۷
فوتبال حرام میبنیم ماه رمضونی
سیاوش
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۱
یکی از مدیران صداوسیما قبل از شروع یورو گفت امتیاز پخش بازی ها رو خریداری کردیم !
پس در واقع دارن بدون مجوز و رایگان پخش می کنند !
آی اسپورت اگه امکانش هست یک مطلب مفصل درباره ی نحوه ی فروش حق پخش بازی ها به شبکه ها و همچنین روش های مختلف پخش و فروش شبکه ها به مردم بنویسید . مثلا در امریکا آیا شبکه های کابلی و اینترنتی پخش می کنند ؟ هزینه ی خریداری توسط مردم چقدره ؟ کشورهای عربی که یه زمان با ماهوازه شبکه ی سه رو می گرفتند الان هم میتونن ؟
خیلی ممنون .
میثم
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۵
درست یا غلط ادعای bein رو نمیدونم. ولی میدونم که فوتبالی که آرم شبکه و صدای گزارشگر نداره نمیتونه دزدی باشه. مگه اینکه صدا و سیما روش جدیدی یاد گرفته باشه.
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۰
پس بفرمایید که دزدی تحت بعضی از شرایط از نظر شما رواست حضرت آیت الله دکتر 4444 برزو 999999999!!!
مراد
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
بدبختا عقده اتی همه اتون بهتون پول میدن ک طرفداری نظام کنین بدبختا ب س ج
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر