فهرست
پاسخ برانکو به کی‌روش: به خاطر تربیتم بیشتر صحبت نمی‌کنم
پاسخ برانکو به کی‌روش: به خاطر تربیتم بیشتر صحبت نمی‌کنم

پاسخ برانکو به کی‌روش: به خاطر تربیتم بیشتر صحبت نمی‌کنم

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ هم جواب کارلوس کی‌روش را داد. صحبت‌های او را می‌خوانید. 


* من باید یک مسئله را روشن کنم. تیم ملی ایران مهم‌ترین مسئله برای همه ماست. پرسپولیس و کادر فنی‌اش که در راس آن من هستم همیشه و همچنان از تیم ملی حمایت می‌کنیم.  خود من به طور خاص و ویژه روی تیم ملی حساس هستم چون ۵ سال سرمربی تیم ملی ایران بوده‌ام و وقتی هم از ایران رفتم همان موقع گفتم که باز خواهم گشت و در باشگاه‌های ایرانی فعالیت خواهم کرد.


* همچنان الان هم در خدمت فوتبال ایران هستیم و تلاش می‌کنیم بازیکنان‌مان را هرچه بهتر آماده کنیم تا به تیم ملی خدمت کنند. آن چیزی که همه می‌دانند این است که بدون باشگاه خوب و با کیفیت نمی‌شود تیم ملی خوب و باکیفیت داشت. ما در پرسپولیس تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم و نتایج بهتری بگیریم و این نتایج در آسیا هم خوب باشد. اگر به خاطر داشته باشید هرگز من ناکامی‌های تیم را به گردن کسی نینداختم و اگر هم باختیم و نتیجه خوبی نگرفتیم هیچ کس را مقصر ندانستم. نه مدیرعامل باشگاه و نه بازیکنان و نه حتی داوران را مقصر باخت‌هایمان ندانستیم. بلکه به این نگاه کردم که چطور اشتباه‌هایمان را جبران کنیم. واقعا الان نمی‌دانم مشکل کجاست؟


* من به ایران آمدم که کار کنم و دانشم را در اختیار توسعه فوتبال ایران بگذارم. اگر یادتان باشد قبل از عید نوروز من و طاهری بیانیه‌ای دادیم که من قراردادم را دو ساله تمدید کرده‌ام و اهداف مشخصی را در پرسپولیس داریم. نشان دادم که هدفم چیست و دوست دارم که مربی باشگاه بمانم و بازیکنان باشگاه را آماده کنم. اگر کسی مشکلی دارد این‌ها به من مربوط نمی‌شود.


* بهترین داور و حکم هواداران هستند. آن‌ها هستند که می‌توانند همه چیز را تشخیص دهند. آن‌ها در آخرین بازی نشان دادند که چقدر پرسپولیس را دوست دارند. من یک بار دیگر از هواداران تشکر می‌کنم و از اینکه نتوانستیم شادی قهرمانی را به آن‌ها هدیه کنیم خودم غمگین‌ترین آدم دنیا می‌شوم. امیدوارم که همچنان در این فصل و فصل آینده روز به روز خبرهای خوبی بشنویم و نتایج خوبی بگیریم. من از یک محیط دیگر و با تربیت متفاوت به ایران آمده‌ام و تربیتم به من اجازه نمی‌دهد که بیش از این درباره این مسائل صحبت کنم.


* ما هر روز با هم جلسه داریم و امروز درباره لباس و مسائل مختلف صحبت کردیم. سعی می‌کنیم روز به روز کیفیت باشگاه را بالا ببریم چون به ورزشگاه جدید رفته‌ایم و سعی می‌کنیم روز به روز شرایط را بهبود ببخشیم.

* کاوه بازیکنی است که در استقلال بازی می‌کند و ما هم یک مهاجم خوب جذب می‌کنیم.کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-20 05:03:24
نظر دهید
۳ نظر
محسن
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۷
کیروش باید ادب و احترامو از برانکو یاد بگیره
با اینهمه توهینی که کیروش بهش کرد باز هم شخصیت خودشو نشون داد و مثل لاتهای چاله میدونی جواب نداد
کاری که کیروش داره میکنه و فدراسیون نشینها هم نشستن و تماشا میکنن
معلوم نیست چه قرارداد ترکمانچایی بستن با این مردک بی ادب که هر کاری میکنه بازم صداشون درنمیاد
امین
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۹
کی روش و برانکو هر دو مربی های درجه یکی هستن ولی برانکو کسی هست که سعی می کنه روی محیط و ادمای اطرافش تاثیر بذاره و کی روش کسی هست که به شدت محیط و ادمای اطراف روش تاثیر میذارن
محمد
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸
برانکو یه جنتلمن واقعیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر