فهرست
6 مهاجم برای یک پست: چه کسی در استقلال نیمکت نشین می‌شود؟
6 مهاجم برای یک پست: چه کسی در استقلال نیمکت نشین می‌شود؟

6 مهاجم برای یک پست: چه کسی در استقلال نیمکت نشین می‌شود؟

آی اسپورت - حضور همزمان کاوه رضایی و آرش افشین در استقلال، ترافیک شدیدی در خط حمله این تیم ایجاد کرده است. استقلالی‌ها سجاد شهباززاده و جابر انصاری، زوج اصلی خط حمله فصل قبل را نگه داشتند و برزای را هم به عنوان مهاجم جوان تیم حفظ کردند. علی قربانی، کاوه رضایی و آرش افشین هم به ترکیب تیم اضافه شدند.

فصل قبل نفت منصوریان، با تاکتیک 1-4-1-4 بازی می‌کرد. در صورتی که امسال هم نفت بخواهد با این تاکتیک بازی کند، فقط یکی از مهاجمان فعلی استقلال می‌تواند در ترکیب این تیم قرار بگیرد. با توجه به سبک بازی مهاجمان فعلی استقلال، در صورت بازی با دو مهاجم هم نهایتا دو نفر از بین شهباززاده، انصاری، افشین، رضایی، برزای و قربانی می‌توانند در ترکیب اصلی قرار بگیرند. به خصوص که هیچکدام از آن‌ها بجز برزای، مهاجم کناری نیستند و کارنامه خوبی در پست وینگر ندارند.

شاید تا روز پایانی نقل و انتقالات، جابر انصاری دوباره تصمیم به جدایی از استقلال بگیرد. در غیر این صورت، احتمالا کاوه رضایی و سجاد شهباززاده فصل بعد زوج خط حمله هستند و جابر انصاری باید در کنار قربانی، افشین و برزای بازی‌های تیم را از روی نیمکت ذخیره‌ها تماشا کند.
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-20 06:35:01
نظر دهید

۵ نظر
حسین
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۹
با سلام خدمت سایت آی اسپورت، تقریبا 70 درصد مقاله هاتون چرت و پرته، آخه اسکل برزای و انصاری کی مهاجم بودن؟ سواد نداری گوه میخوری مطلب می نویسی
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۹
2-2-5بازی میکنه خخخنخخخخخ
امید
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۸
بدبختها همشون گول منصوریان را خودردند. منصوریان بهشون قول داده بخاطر رفاقت با کیروش ملی پوش بشوند. کاوه میخواست بره خارج که به تیم ملی برسه ولی رسماً خودش را نابود کرد. ببینید کی گفتم. یک بازیکن معمولی که میتونست توی پرسپولیس با برانکو ستاره بشه رسماً خودش را نابود کرد.
کورش
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
اولا قربانی تو نفت ذخیره دوم بوده حالا تو استقلال که دیگه خودشم میدونه چه خبره . دوما برزای حالا حالاها باید بهتر شه تا جایگاهی در استقلال داشته باشه سوما انصاری ذخیره یکی از بالهای چپ و راسته یا بازیکن اصلی این پست . چهارما آرش افشین باید یواش یواش بهش بازی بدن تا هم به بدنش فشار وارد نشه هم به روزهای اوجش بگرده . پنجما ، امید جان تا قبل از اومدن کاوه به استقلال این بازیکن رونالدو بود حالا شد بازیکن معمولی؟!!! همون امیری گول شما رو خورده بسه .
آراز
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
من تشکر می کنم از حسین بابت کامنتش ، حسین جان داداش اینا همه از درد سوزشه ...چی کار کنن بیچاره ها . این اراجیف رو نگن چی بگن .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر