فهرست
قلعه هم وارد دعوای کی‌روش-برانکو شد: سهم در شکست‌ها!
قلعه هم وارد دعوای کی‌روش-برانکو شد: سهم در شکست‌ها!

قلعه هم وارد دعوای کی‌روش-برانکو شد: سهم در شکست‌ها!

آی‌اسپورت- امیر قلعه نویی در مورد صحبت‌های امروز کی‌روش واکنش نشان داد. * سرمربی محترم تیم ملی ایران امروز در مصاحبه ای که با خبرنگاران انجام دادند چند باری اسم را به زبان آوردند و بنده با وجود آنکه میلی به این کار ندارم برای روشن شدن افکار عمومی مجبور به صحبت هستم.

* اولین چیزی که ایشان به آن اشاره کرده مخالفت من با تیم ملی و برنامه های آن است در حالی که بنده در روزی که ایران مقابل لبنان شکست خورد و امیدهای ما برای صعود به جام جهانی به پایین ترین سطح سقوط کرد، از تیم ملی دفاع کردم و گفتم آقای کی روش باید کارش را ادامه دهد. البته همکاران دیگری هم این کار را انجام دادند اما در آن مقطع اولین نفری بودم که از جناب آقای کی روش دفاع کردم. به نظر من چون ایشان کمتر در ایران حضور دارند، اظهارنظرهای مربیان داخلی را رصد نمی کنند.

* یک بحث دیگر ایشان هم رضایت من از عدم حضور بازیکنان سرباز در جمع ملی پوشان بود که کذب است و جزو اشتباهات اخلاقی ایشان که نیت خوانی کردند. من بختیار رحمانی و سروش رفیعی را شاهد می گیرم و همین طور خود سردار موسی کمالی؛ می توانید از ایشان سوال کنید که ما چند جلسه صحبت کرده ایم که بختیار رحمانی و سروش رفیعی باید به عنوان ستاره های فوتبال ایران در خدمت تیم ملی باشند. اگر آقای کی روش به آقای کمالی اعتماد ندارند ازاین دو بازیکن سوال کنند. در این مورد البته بحث بنده شخصی نبوده و در جهت منافع تیم ملی سعی خود را انجام داده ام.


* آقای کی روش گفته اند اگر تیم ملی شکست بخورد، بنده باید پاسخ بدهم. من به ایشان می گویم چطور زمانی که تیم ملی ایران با 7 بازیکن و با افکار تاکتیکی استقلال به جام جهانی صعود کرد، ما هیچ سهمی نداشتیم؟ آقای کی روش در آن دوره از پژمان منتظری برای اولین بار در دفاع راست استفاده کرد که عینا این مساله در استقلال می افتاد. آن روزها من ندیدم که آقای کی روش هرگز ما را در موفقیت تیم ملی سهیم بدانند. این یک فرار به جلوی تمام عیار است.


*من اگر مخالفتی با اردوی تیم ملی داشتم محمدرضا اخباری را به تمرینات فرامی خواندم حال آنکه ایشان با اجازه ما در تهران هستند و قرار بود در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند.


* امیدوارم برای این موضوع تدبیری اندیشیده شود. آن چیزی که من را نگران کرده نه این بحث ها که این جمله آقای کی روش درباره ناکامی آن هم در فاصله 2 ماه تا شروع رقابت های مقدماتی است. باید ببینیم در ذهن ایشان چه می گذرد که این حرف را مطرح کرده. ما شرایط خوبی از نظر نفری و کیفیت فوتبالمان داریم و انشااله که این ناراحتی هم رفع می شود و تیم ملی با تمام قدرت در رقابت های مقدماتی جام جهانی حاضر خواهد شد.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-06-20 06:45:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر