فهرست
کمپانی: شکست مقابل لیورپول، ما را از کورس قهرمانی خارج نخواهد کرد
کمپانی: شکست مقابل لیورپول، ما را از کورس قهرمانی خارج نخواهد کرد

کمپانی: شکست مقابل لیورپول، ما را از کورس قهرمانی خارج نخواهد کرد

آی اسپورت- ونسان کمپانی، کاپیتان منچسترسیتی معتقد است که تیمش حتی در صورت شکست مقابل لیورپول، شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

پیروزی مقابل صدرنشین لیگ یعنی لیورپول می‌تواند جایگاه بسیار خوبی برای سیتی در جدول ایجاد کند ولی کمپانی معتقد است که در صورت شکست هم تیمش شانس قهرمانی را از دست نمی‌دهد.

او در مصاحبه با FourFourtwo گفت: "فکر می‌کنم که در آن شرایط، باز هم شانس قهرمانی داشته باشیم. مسلما پیروزی بسیار خوب است و خیال ما را راحت می‌کند. ولی در صورت شکست، ما شانس بیشتری برای بازگشت خواهیم داشت نسبت به شکست آنها.

بازی فوق‌العاده ای خواهد بود. رقابت در لیگ برتر بسیار نزدیک است و بسیار خوب است که تیم‌های مختلفی در آن رقاب می‌کنند. برای سالهای متمادی، تیم‌های ثابتی برای قهرمانی می‌جنگیدند ولی حالا لیورپول، سیتی و چلسی می‌جنگند.

مسلما بازی تعیین کننده ای خواهد بود و شرکت در آن فوق‌العاده است. بازی سختی خواهد بود اما اگر پیروز شوید، هیچگاه آن بازی را فراموش نخواهید کرد.

وقتی از کمپانی درباره ی زوج هجومی لیورپول سوال شد او گفت: "بیایید پس از بازی درباره ی آنها صحبت کنیم! من تنها می‌توانم بگویم که از بازی کردن در این بازی بسیار خوشحالم. می‌خواهم درباره ی بهترین‌ها و قدرتمندترین ها بازی کنم. فکر می‌کنم که بهترین بازیم را می‌توانم انجام دهم.

فشار و استرسی که حس می‌کنم را دوست دارم و به آن نیازمندم. این بازی همه چیز در خود دارد بنابراین عالی خواهد بود.مقابل مهاجمان خوب، بازیکنان خوب و تیمی خوب بازی می‌کنیم. هیچگاه نمی‌توان تضمین کرد که بازی خوبی پیش رو داریم یا پیروز خواهیم شد ولی این چیزیست که برای آن خواهیم جنگید."

     
آی اسپورت
2014-04-12 13:20:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر