فهرست
خالقی فر ماندنی شد / 750 میلیون برای هیچ!
خالقی فر ماندنی شد / 750 میلیون برای هیچ!

خالقی فر ماندنی شد / 750 میلیون برای هیچ!

آی اسپورت- رضا خالقی فر با تصمیم برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس ماندنی شد. بازیکنی که گفته می شد به دلیل حضور وحید امیری و امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده شانسی برای بازی کردن در این تیم ندارد و به همین دلیل از پرسپولیس می رود. برانکو اما او را نگه داشت ولی چرا؟

خالقی فر در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم که حمید درخشان روی نیمکت پرسپولیس نشست، به پرسپولیس آمد. او در این نیم فصل و طی 15 بازی اش تنها 668 دقیقه بازی کرد و فصل را بدون زدن گل، دادن پاس گل و یا گرفتن پنالتی تمام کرد. سوال این بود که اصلا بازیکنی مثل او که در نیم فصل اول همان فصل در تقریبا 1000 دقیقه بازی برای راه آهن فقط یک گل زده و یک پاس گل داده بود، چرا به پرسپولیس آمد؟

با حضور برانکو، خالقی فر در لیگ شانزدهم هم پرسپولیسی ماند. این فصل و در 30 بازی، او تنها 341 دقیقه برای تیمش به میدان رفت یعنی به طور میانگین در هر بازی تنها 11 دقیقه. بسان نیم فصل دوم لیگ قبلی، خالقی فر نه گل زد، نه پاس گل داد و نه کاری کرد. پرسپولیس در فصل قبل 570 میلیون تومان با او قرارداد بست و این یعنی خالقی فر برای این تیم دقیقه ای 7/1 میلیون تومان آب خورد.

برانکو این فصل هم او را نگه داشت. اگر روند او را به طور میانگین حساب کنیم (1009 دقیقه حضور در 45 بازی یعنی به طور میانگین هر بازی فصل 5/22 دقیقه) و قراردادش را هم تنها 10 درصد افزایش بدهیم (تقریبا 650 میلیون تومان)، خالقی فر در لیگ شانزدهم دقیقه ای یک میلیون تومان پول می گیرد اگر کمتر بازی نکند و بیشتر پول نگیرد چون شنیده می شود قراردادش 750 میلیون تومان شده است.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-20 07:57:03
نظر دهید

۱ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۱
برانکو مقصر نیست، چون اگرم خالقی فر بره جناب طاهری میره بازیکن میگیره ؟ نه ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر