فهرست
مرد پشت پرده استقلال: پندار توفیقی!
مرد پشت پرده استقلال: پندار توفیقی!

مرد پشت پرده استقلال: پندار توفیقی!

آی اسپورت- سالها قبل استقلال برای راضی کردن مهدی رحمتی و نگه داشتنش در تیم به دلیل مشکلات مالی که داشت، دست به دامان علی انصاری شد. مولتی میلیاردر آبی و صاحب بازار موبایل و مبل ایران با چک های ویژه اش رحمتی را وادار به ماندن کرد. علت حضور او در عکس قرارداد بستن رحمتی با فتح الله زاده هم همین بود.

امسال هم استقلال یک مرد پشت پرده ذی نفوذ داشت که بالاخره روز بستن قرارداد با کاوه رضایی، خودش را نشان داد؛ سید پندار توفیقی. جلسات محرمانه و اصلی استقلالی ها برای حضور منصوریان روی نیمکت این تیم در دفتر او در خیابان شیخ بهایی انجام شد و نایب رییس سابق هیئت مدیره آبی ها، مرد اصلی نقل و انتقالات استقلال بود.

علیرضا منصوریان هم بالاخره به حضور و قدرت توفیقی اینطور اعتراف کرد:«ما 3 نفر بودیم که کار استقلال در فصل نقل و انتقالات را سر و سامان دادیم. من و توفیقی و یک نفر دیگر. توفیقی در جذب تمام این بازیکنان نقش پررنگی داشت. هرچند که او در سایه کار می کرد. اما تمام مسایل حقوقی نقل و انتقالات استقلال در این مدت توسط او انجام می شد. در این مدت اتفاق افتاد که حتی بعضی شب ها تا 4 بامداد در این ارتباط صحبت می کردیم. رایزنی صورت می گرفت که از این بابت باید به او هم خسته نباشید بگویم. البته یک نفر سومی هم هست که صلاح نمی دانم از او اسم ببرم ولی باید از این نفر سوم هم به خاطر این نقل و انتقالات تشکر کرد».

توفیقی همان نقش حسین هدایتی پرسپولیس را در استقلال داشت ولی بدون اینکه اسرار باشگاه را در اینستاگرامش رو کند و به زمین و زمان فخر بفروشد که فلان قدر پول داده تا بهمان بازیکن را بخرند.
۱ ۵  
آی اسپورت
2016-06-20 07:54:54
نظر دهید

۵ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۴
آخ گفتی ... جناب دولاب میگه من به باشگاه پول دادم بازیکن بخره پولم رو پس دادن ؟؟؟ خر میخنده این دروغو میشنوه ...
علیمنصور
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۰
فقط یه جمله میگم : حسین هدایتی دولاب
اسما
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
این است تفاوت استقلال و پرسپولیس
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
کیسه هنوز هم از پولای انصاری و م خ می خوره
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
کچل هوای کچلهای روداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر