فهرست
منصوریان تصمیمش را گرفت: رمضانی، بیرون!
منصوریان تصمیمش را گرفت: رمضانی، بیرون!

منصوریان تصمیمش را گرفت: رمضانی، بیرون!

آی اسپورت- اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، نام علیرضا رمضانی از فهرست استقلال برای لیگ شانزدهم خارج می شود.

منصوریان از اولین روز حضور در استقلال به بازیکنان تیمش هشدار داده بود از اظهارنظرهایی که حاشیه در این تیم ایجاد می کند، نمی گذرد. رمضانی اما چند روز قبل به اقامتش در کمپ استقلال و عدم پایبندی مسئولان این تیم به تعهدات شان گله کرد. همین مصاحبه هم کافی بود تا منصوریان نام او را در لیست خروج قرار دهد.

نام رمضانی برخلاف سال قبل که در لیست بازیکنان زیر 23 سال بود برای لیگ شانزدهم باید وارد فهرست بزرگسالان شود. منصوریان هم با وجود پر بودن این فهرست 18 نفره، همچنان به دنبال جذب بازیکن است و به همین دلیل تنها دنبال یک بهانه بود تا قید رمضانی را بزند. البته سرمربی آبی ها استدلال فنی خودش را هم دارد. اینکه با برگشتن جباری، رحمانی به سمت چپ خط سوم می رود و استقلال در این سمت زمین یعقوب کریمی و محسن کریمی و حتی جابر انصاری را هم دارد و به رمضانی که بیشتر هفته های فصل را هم مصدوم است، ندارد.

مقصد رمضانی احتمالا تراکتورسازی است چون رفاقت خاصی با هوتن قلعه نویی دارد و توسط او به قلعه نویی معرفی شد. مشکل اصلی در این انتقال اما پول رضایتنامه رمضانی است که برای تبریزی ها بین 200 تا 300 میلیون تومان آب می خورد. البته این احتمال هم وجود دارد که منصوریان در کل از رمضانی قطع امید نکرده و او را به تراکتورسازی قرض بدهد.
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-20 07:59:23
نظر دهید
۳ نظر
محمد
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳
شما به جز خیال بافی کار دیگه ای ندارید؟ خب اگه بخواد علیرضا رمضانی رو قرض بده، اسمش هنوز تو لیست استقلال میمونه.
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۹
اولین گند زدن منصوریان قبل از شروع لیگ رمضانی بی حاشیه با انگیزه حرفه ای بود که منصوریان اخراج کرد عوضش یه مشت ستاره بی انگیزه رو خریده که بار مالی و حاشیه برای تیم دارن.
کچل اشک دوست
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
بیچاره رو تو طویله نگه داشتن انتظار دارن واسشون مسی خاورمیانه بشه سرمربی اشکدوست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر