فهرست
افطار مشترک هدایتی و طارمی؛ آقای گل پرسپولیسی باقی می‌ماند؟
افطار مشترک هدایتی و طارمی؛ آقای گل پرسپولیسی باقی می‌ماند؟

افطار مشترک هدایتی و طارمی؛ آقای گل پرسپولیسی باقی می‌ماند؟

آی اسپورت- بعد از عدم موفقیت در جذب کاوه رضایی حالا پرسپولیسی‌ها تلاش دارند تا بتوانند طارمی را در پرسپولیس نگه دارند. پرسپولیس هنوز مهاجم خارجی هم جذب نکرده و با توجه به جابجا شدن اکثر مهاجمان خوب لیگ، آن‌ها هنوز هم موفق نشده‌اند مهاجم ایران طراز اولی برای جایگزینی مهدی طارمی که سودای لژیونرشدن دارد، پیدا کنند. بعد از ثبت قرارداد رضایی با استقلال در روز گذشته، بسیاری از هواداران پرسپولیس در دنیای مجازی به صفحه شخصی حسین هدایتی هجوم بردند و خواستار کمک از او شدند. حالا یک روز بعد از این اتفاق هدایتی به صورت جدی فعالیت خود برای کمک به پرسپولیس را از سر گرفته و در تلاش خود را برای نگه داشتن مهدی طارمی آغاز کرده. او امشب برای صرف افطار از طارمی دعوت کرده تا پروژه پرسپولیسی ماندن آقای گل لیگ پانزدهم جرقه بخورد. باید دید خروجی افطاری مشترک طارمی و عابر بانک پرسپولیسی‌ها چیست؛ آیا پذیرایی هدایتی به نحوی خواهد بود که طارمی خروج از ایران را باز هم به تعویق بیاندازد یا نه.


کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-20 10:01:31
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
کدوم خارج آخه ؟ یه ماهه توی بوق و کرنا کرده من دارم میرم خارج
حالا یه جور آبرومندانه این قضیه جمع بشه و برگرده پرسپولیس و مصاحبه می کنه میگه به خاطر هوادارها برگشتم
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
وای ترکیدم از خنده سر این جمله اخر: آیا پذیرایی هدایتی به نحوی خواهد بود که طارمی خروج از ایران را باز هم به تعویق بیاندازد یا نه.
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۲
ما راضی نیستیم طارمی بمونه و سر پرسپولیس منت بگذاره. آقای هدایتی میخواد خدمت کنه یک مهاجم تاپ خارجی بگیره
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۸
جناب هدایتى، براى حفظ اقا مهدى بعد از خدا همه نگاه ها به تدابیر و همّت شماست. انصافاً اقامهدى در صورت استمرار حضور با دیده شدن در لیگ قهرمانان اسیا انشاءالله فصل بعد با شرایط بسیار بهترى ترانسفر خواهد شد. حاج حسین یا على...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر