فهرست
سئوال روز : یحیی نفتی می‌ ماند؟
سئوال روز : یحیی نفتی می‌ ماند؟

سئوال روز : یحیی نفتی می‌ ماند؟

آی‌اسپورت‌ ـ یحیی گل محمدی در فوتبال ایران عاقبت به خیر شد. سرمربی فصل گذشته پرسپولیس امسال با نتایج فوق تصور و کسب سهمیه آسیایی حالا چهره یک قهرمان را دارد.
چیزی که شاید پارسال استحقاقش را داشت اما به آن نرسید. گل محمدی که پارسال با پرسپولیس هم نتایج خوبی به دست آورده بود. قربانی نابسامانی های همیشگی پرسپولیس شد و جای خود را به علی دایی داد و البته آنقدر بزرگ بود که در مراسم معارفه علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس شرکت کند.
یحیی امسال را با فرمی متوسط شروع کرد و قبل از نیم فصل با تیمش اوج گرفت، اوجی که حتی می‌ توانست به قهرمانی او در لیگ برتر منجر بشود.البته این موضوع را از خاطر نبریم قبل از پایان نیم فصل با مدیران نفت دچار اختلاف جدی شد و حتی می‌ خواست از این تیم برود که البته نفتی ها در یک اقدام هوشمندانه او را حفظ کردند. او که در یکی از تیم های باثبات لیگ برتر به کار مشغول است همواره این صحبت پیرامونش شنیده می‌ شد که از شکل مدیریتی این باشگاه و تعدد مراکز تصمیم گیری اش ناراضی است.
باشگاهی که سبک مدیرعاملی، مدیرعامل و حلقه اطرافش با همه جای ایران متفاوت است. با این تفاسیر هیچ  نمی‌ داند که آیا یحیی در تیم نفت تهران باقی خواهد ماند یا نفت را به مقصد یک تیم بهتر ترک می‌ کند؟ تیمی که ممکن است اصفهانی یا خوزستانی باشد. گل محمدی که همبازیانش می‌گویند هرگز تصور  نمی‌ کردند چنین جنمی در مربیگری از خود نشان بدهد حالا یکی از گرانترین های لیگ هم هست.
تیمی که بخواهد روی یحیی سرمایه گذاری کند قاعدتا باید بیشتر از نیم میلیارد تومان برای این مدافع وسط درخشان سابق تیم‌ملی‌ فوتبال ایران در نظر بگیرد. رقمی که به نظر حق اوست.
     
آی اسپورت
2014-04-12 13:44:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر