فهرست
نشست خبری انگلیس - اسلواکی؛ هاجسون: شب ناراحت‌کننده‌ای داشتیم
نشست خبری انگلیس - اسلواکی؛ هاجسون: شب ناراحت‌کننده‌ای داشتیم

نشست خبری انگلیس - اسلواکی؛ هاجسون: شب ناراحت‌کننده‌ای داشتیم

آی اسپورت- صحبت‌های سرمربی‌های انگلیس و اسلواکی بعد از تساوی بدون گل دو تیم در آخرین بازی دور گروهی یورو 2016 را می‌خوایند:

روی هاجسون (سرمربی انگلیس):
شب ناراحت‌کننده‌ای داشتیم چون به کلی شایسته کسب برد مقابل اسلواکی بودیم. در هر ۳ بازی که در مرحله گروهی انجام دادیم، تیم درخشان میدان بودیم. فقط نمی‌دانم چرا برای داشتن این همه مالکیت توپ مورد انتقاد می‌شویم. البته نمی‌توانم این موضوع که گل نزدیم را رد کنم. به هرحال باید در نظر داشت که این نتایج، خاصیت انجام تغییرات است. به هرحال منتظر می‌مانیم و می‌خواهیم ببینیم در مرحله حذفی با چه حریفی مواجه می‌شویم.هدف ما این است که در مرحله حذفی مسابقه را کنترل نکنیم بلکه گل بزنیم. یکبار دیگر بازی انجام دادیم که صاحب فرصت‌های بسیاری شدیم اما نتوانستیم به گل تبدیل کنیم. این مساله برای من ناراحت کننده است. به خصوص که باور دارم بازیکنانی دارم که می‌توانند راحت گلزنی کنند.


یان کوژاک (سرمربی اسلواکی):
وقتی بازی انگلیس مقابل ولز و روسیه را دیدم، حدس زدم ترکیب آنها برای بازی امشب چه خواهد بود. این یک تصمیم منطقی بود. بازیکنانی که برای دفاع برگزیده شدند، قابلیت‌های بسیار مشابهی داشتند. به هرحال آنها بازی‌های فیزیکی سنگینی مقابل ولز و روسیه انجام دادند. می‌دانستم که رونی و دله‌علی روی نیمکت خواهند بود. ضمن آنکه واردی و استوریج مقابل ولز گلزنی کردند. بعد از ۲ بازی پرفشار بازیکنان ما با مشکل خستگی مواجه بودند. ما نیز تغییراتی ایجاد کردیم تا بتوانیم در شرایطی بهتر حریف را تحت کنترل بگیریم. قبل از شروع مسابقات فکر می‌کردم بتوانیم ۴ امتیاز بگیریم.حالا هم خیلی خوشحالم که ۴ امتیاز گرفتیم. با این حال باید صبر کنیم ببینیم در بازی‌های دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد. بدیهی است اگر به عنوان تیم سوم به مرحله بعد صعود کنیم، بسیار خوشحال خواهم شد. کسب یک امتیاز مقابل انگلیس، بزرگترین نکته مثبت بازی بود. در مورد بحث کیفیت هم باید اذعان کنم، کیفیت بازی انگلیس بهتر از ولز است.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-06-20 15:05:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر