فهرست

شهر به هم می ریزد: در انتظار مصاحبه کریمی علیه کی روش

آی اسپورت - در دعوای کارلوس کی روش و برانکو شاهد حضور یک چهره سوم هم هستیم. علی کریمی که پیش از این ارتباط بسیار خوبی با سرمربی تیم ملی داشت و حتی در مقطعی دستیار او هم شد، طی روزهای اخیر طرف برانکو را گرفته و گفته که سرمربی پرسپولیس حق دارد که بازیکنانش را در این مقطع به تیم ملی ندهد. حالا که دعوای برانکو و کی روش کماکان ادامه دارد و سرمربی تیم ملی از ادبیات ویژه خودش در قبال منتقدانش استفاده کرده گویا کریمی هم می خواهد به حضورش در این دعوا ادامه دهد.
آنطور که رادنیوز نوشته، علی کریمی که طی یکی دو روز گذشته بالاخواه برانکو درآمده قصد دارد مصاحبه ای توفانی علیه کارلوس کی روش انجام دهد و دست به افشاگری عجیب و غریبی بزند.


کد خبر: 9408
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-20 21:03:55
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۰
علی فک با همون برانکو تو تیم ملی درگیر شد تعادل روانی نداره
sina
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
Merc dash ali
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۶
کریمی با این کار خودشو همرده با مایلی و قندلی قرار می ده
علیمنصور
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۹
علی فک نون به نرخ روز خور
حرف حساب
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
استقلالی ها درباره سرورشون نظر ندهند بهتره! شما برید دنبال قر و ناز فرناز مجیدی! ببینید الان عقده ای تو کدوم کشور داره سلفی میگیره! به خدا اگه هوادارن پرسپولیس پشت کیروش رو خالی کنند همون مایلی کهن فراریش میده از ایران، علی کریمی و پروین که دیگه هیچی!
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۴
کیروش جون بالاخره رو زمین سفت قضای حاجت کردی! فکر کردی همه مایلی و قلعه هستن که مردم از سر نفرت از اونا طرف تو رو بگیرن؟ فعلا باش تا صبح دولتت بدمد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر