فهرست
دلیل اصرار منصوریان برای جذب حدادی‌فر چیست؟
دلیل اصرار منصوریان برای جذب حدادی‌فر چیست؟

دلیل اصرار منصوریان برای جذب حدادی‌فر چیست؟

آی اسپورت - آنهایی که فوتبال را حرفه‌ای‌تر دنبال می‌کنند وقتی روزبه چشمی مصدوم شد و نتوانست استقلال را در نیم‌فصل دوم همراهی کند گفتند این بازیکن نبود تا استقلال قهرمانی را از آن خود کند. محمدرضا خرسندنیا هرگز نتوانست کاری که چشمی انجام می‌داد را بکند و با عقب رفتن ابراهیمی عملاً زهر حملات استقلال هم گرفته شد.
حالا منصوریان برای اینکه به دردسرهای اینچنینی گرفتار نشود نمی‌خواهد روزه شک‌دار بگیرد. او تا این لحظه فقط فرشید باقری را برای این فصل به خدمت گرفته و چشمی را هم که قطعاً یک نیم‌فصل در اختیار نخواهد داشت. امید ابراهیمی هم که هنوز قراردادش را تمدید نکرده ولی گفته می‌شود در استقلال ماندگار است. غیر از این دو نفر و نصفی، استقلال بازیکنی ندارد که بتواند از او هنگام مصدومیت یا محرومیت یکی از آن دو استفاده کند.
منصوریان اگر اصرار دارد که حدادی‌فر را بگیرد به این دلیل است که نمی‌خواهد سرنوشت تیم مظلومی برایش تکرار شود. البته سعید آذری در قبال این همه اصرار منصوریان این سؤال را طرح می‌کند که با وجود این سه نفر (باقری، ابراهیمی و چشمی) چرا دست روی حدادی‌فر گذاشته‌اند؟ مرور اتفاقات فصل گذشته و از دست رفتن دو جام برای استقلال که یکی از آنها هم به آغوش ذوب‌آهن آذری افتاد مشخص می‌کند که چرا منصوریان هنوز هم می‌خواهد هر طور شده حدادی‌فر را به تهران بیاورد.

منبع: خبر ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-21 00:23:11
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۳۴
پژمان منتظری بیاد هافبک دفاعی هم میتونه بازی کنه
بهروز موت متی از ویکلی ویکان
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۷
حدادی فر پرسپولیسیه و ابی نخواهد پوشید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۳۶
حدادی فر خودش دوست داشت بیاد تاج حتی خودش دنبال رضایت نامه بود.حالا شما بشین توهم سرخ وآبی بزن.درس نداری؟هان!!!!!
کورش
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۴:۰۴
منتظری ، حاج صفی و جباری باید گزینه های خرید اس اس باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر