فهرست
طرح خطرناک شبکه 3 برای علیفر؛ افتضاحی که به بار نیامد
طرح خطرناک شبکه 3 برای علیفر؛ افتضاحی که به بار نیامد

طرح خطرناک شبکه 3 برای علیفر؛ افتضاحی که به بار نیامد

آی اسپورت - حتما طی روزهای اخیر شایعه بازنشستگی علیرضا علیفر و خداحافظی او با دنیای گزارشگری را شنیده‌اید؛ مطلبی که البته از سوی خود سرهنگ تکذیب شد. او دیروز گفته قصد خداحافظی ندارد و این شایعات را کسانی در موردش می‌سازند که دوستش ندارند. با این وجود به نظر می‌رسد همه چیز به همین سادگی نیست و این ماجرا پشت پرده متفاوتی دارد. دیروز شنیدیم مسوولان شبکه سه برای جمع کردن حاشیه‌های فراوانی که بعد از اشتباه علیفر به وجود آمد، قصد اجرای یک ایده عجیب و غریب را داشتند که این طرح با مخالفت سرهنگ مواجه شده است.
 
از قرار معلوم مسوولان برنامه جام پانزدهم قصد داشتند چند شب بعد از اوج گرفتن ماجرا، گزارش یکی از بازی‌های یورو را به علیفر بسپارند و در همین حین «امیر دولاب» را هم به استودیو دعوت کنند تا دو طرف روی هم را ببوسند و ماجرا خاتمه پیدا کند! وقتی این ایده را با خود علیفر در میان می‌گذارند، گزارشگر قدیمی تلویزیون به شدت برآشفته می‌شود و زیر بار پذیرفتن آن نمی‌رود. علیفر می‌گوید کل هدف این جوان از انجام چنین کاری، مطرح کردن خودش بوده و حالا اینکه صداوسیما بخواهد به او بابت کارش پاداش بدهد و تصویرش را روی آنتن زنده ببرد، خیلی عجیب خواهد بود. در این میان وقتی مسوولان برنامه در جریان مخالفت علیفر با اجرای این طرح قرار می‌گیرند، به او پیغام می‌دهند که کلا قید کارش را بزند، چرا که دیگر گزارش مسابقات را به وی نخواهند داد.
 
بر همین اساس هم بود که شایعه خداحافظی علیفر بر سر زبان‌ها افتاد. هرچند شنیدیم خوشبختانه همه چیز ختم به خیر شده و او دیگر مشکلی برای گزارش مسابقات فوتبال ندارد. به هر حال این اولین بار نیست که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. تجربه نشان داده حتی ملتهب‌ترین سوژه‌های اجتماعی هم در گذر زمان حرارت‌شان را از دست می‌دهند و شرایط عادی می‌شود. مطمئن باشید یک ماه دیگر، هیچکس یادش نخواهد بود امیر دولاب که بود و چه کرد؟ حالا یک لحظه فکرش را بکنید که ایده دوستان به اجرا درمی‌آمد و علیفر و دولاب با هم مقابل کادر دوربین آفتابی می‌شدند؛ فقط خدا می‌داند چه اتفاقی ممکن بود رخ بدهد. البته هنوز هم دیر نشده و احسان علیخانی برای ماه‌عسل می‌تواند روی این طرح فکر کند!

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-21 01:36:04
نظر دهید

۵ نظر
معین
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۲۳
واقعا این اشخاص با این سطح فکرو ایده مسئولیت دارند ؟
امیر دولاب
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۱
من هدفی جز شوخی و خنده همراه با دوستانم نداشتم. لطفا بی احترامی و جوسازی نکنید. ضمنا نه کسی از من برای حضور در برنامه تلویزیونی همراه اقای علیفر دعوت کرده و نه من علاقه ای به حضور در چنین برنامه های لوسی رو دارم. ضمنا من نمیخوام نردبونی باشم برای اقای علیفر که مجددا خودشونو مطرح کنن. ایشون از کاری که من کردم ظاهرا خیلی خوشحال هستن!
آریا
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۷
جمله آخر خیلی باحال بود
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۹
جای استاد جواد خیابانی رو ببین کیا گرفتن
امیر دولاب
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۱
اولا مسئولین محترم ای اسپرت لطفا هر کسی که با اسم من رو می نویسه کامنتش رو سریع نزنین توی سایت.دوما کسی از من چنین درخواستی برای حضور در برنامه تلویزیونی نداشته اند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر