فهرست
بررسی لجبازی کی‌روش: جنگِ پوچ!
بررسی لجبازی کی‌روش: جنگِ پوچ!

بررسی لجبازی کی‌روش: جنگِ پوچ!

آی‌اسپورت- دعوای برانکو و کی‌روش در نهایت منجر به لغو اردوی تیم ملی شد. کارلوس کی‌روش مطابق انتظار روی دور لجبازی افتاد و اعلام کرد که فقط چهار روز قبل از بازی با قطر تیم را به اردو می‌برد. اتفاقی که ترس را در بین فوتبالی‌ها انداخت. حتی کی‌روش هم بیان کرد که در صورت شکست تیم ملی در راه جام‌جهانی، مربیان باشگاهی باید پاسخگو باشند. 

اما با مرور اسامی بازیکنان تیم ملی به این نتیجه می‌رسیم که کی‌روش خیلی هم نیازمند بازیکنان لیگ نیست و بیشتر این تصمیمش نزدیک به بهانه است. گلر یک کی‌روش، علیرضا حقیقی است. مدافعانش پورعلی‌گنجی و منتظری هستند. البته شاید هم سیدجلال زوج یکی از این دوبازیکن باشد. در پست دفاع چپ هم از بین میلاد محمدی و احسان حاجی‌صفی یک کدام را در ترکیب قرار می‌دهد. عزت‌اللهی، آندو، دژآگه، شجاعی چهار راس لوزی او در کمربند میانی هستند. دو بازیکن دیگر هم از بین جهانبخش، سردار، طارمی انتخاب می‌شود. فقط دفاع راست تیم ملی یک بازیکنی قطعا از لیگ برتر است. در سایر پست‌ها ده بازیکن دیگر در خارج از لیگ ایران توپ می‌زنند. به نظر می‌رسد کی‌روش برای انتخاب نیمکت‌نشین‌هایش بهانه داشته تا این که واقعا نیازی به لجبازی با سرمربیان لیگ برتری داشته باشد.


کدخبر: 9407 
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-21 03:32:24
نظر دهید

۵ نظر
اشکان
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۵۷
کیروش متقلب و مار هفت خطی بیش نیست استاد بازی رسانه ایی هستش
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۴:۴۷
پس اگه اهالیِ فوتبال اینقد نگران میشن از اینکه تیم ملی فقط 4 روز قبل از بازی اردو داشته باشه، اینقدر سنگ نندازن! به شخصه جای کیروش بودم پولمو میگرفتم، میرفتم چهار روز قبل از بازی میومدم. چه کاریه تابستونتو تو اردوی تیم ملی بگذرونی که بازیکنارو رو فرم بیاری!
ناصر خدامند
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۳۱
گلر یک کی روش بیرانونده یا حقیقی عاقای نویسنده؟
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۳۶
کیروش انصاری که یکماه پیش عمل جراحی کرده و مصدومه را به تیم ملی دعوت کرده. شما تا آخرش برید که هدف کیروش چیست.
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
کیروش فقط میخواد بهانه جور کنه تا بازم وقتی باخت چیزی از ارزش هاش کم نشه! مردم ابله ما تازه دارن این شیاد رو میشناسن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر