فهرست
منتظری از استقلال مهلت خواست: قطر نشد، برمی‌گردم
منتظری از استقلال مهلت خواست: قطر نشد، برمی‌گردم

منتظری از استقلال مهلت خواست: قطر نشد، برمی‌گردم

آی اسپورت - خبر فسخ قرارداد احتمالی مجتبی جباری و پژمان منتظری با الاهلی، آن‌ها را به سوژه‌های اصلی استقلال در فصل نقل و انتقالات تبدیل کرد. دو بازیکنی که سهمیه لیگ برتری نیستند و می‌توانند بدون هیچ مشکلی با آبی‌های پایتخت قرارداد ببندند. احتمال بازگشت جباری به استقلال بخاطر دستمزد بالا، مصدومیت‌های زیاد و حضور بختیار رحمانی در روزهای اخیر کمتر از همیشه شده اما منصوریان و مسئولان استقلال، شدیدا دنبال بازگرداندن منتظری هستند.

پژمان منتظری هنوز یک سال دیگر با الاهلی قرارداد دارد و این باشگاه قطری، تمایل چندانی به نگه داشتن او نشان نمی‌دهد. منتظری هم باید از بین توافق جدید با الاهلی برای ادامه همکاری، پیدا کردن یک تیم دیگر قطری یا بازگشت به استقلال یکی را انتخاب کند. منتظری بخاطر تفاوت بالای دستمزدش در قطر با ایران، ترجیح می‌دهد در این کشور باقی بماند. با توجه به منتفی شدن اردوی اخیر تیم ملی، او از مسئولان استقلال مهلت گرفته تا به قطر برود و پیشنهاداتش را بررسی کند. در صورت توافق با تیمی جدید، منتظری در قطر باقی می‌ماند و در صورتی که رقم این پیشنهادات در سطح مورد نظر او نباشند، مدافع ثابت تیم ملی به ایران و استقلال برمی‌گردد.

با توجه به شروع بازی‌های انتخابی جام جهانی و اردوهای فشرده و پرتعداد تیم ملی، حضور در لیگ برتر به منتظری کمک می‌کند تا بدون مشکل در همه اردوهای تیم ملی حاضر باشد و جایگاهش در ترکیب کی‌روش را از دست ندهد. موضوعی که با توجه به رقبای جدید او در تیم ملی مثل پورعلی گنجی و پورقاز، می‌تواند مقصد نهایی او را به سمت ایران بچرخاند.

کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-21 03:36:48
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
جباری هنوزم زیدان آسیاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر