فهرست
لیست جدید پروفسور: سه بازیکن دیگر می‌خواهم
لیست جدید پروفسور: سه بازیکن دیگر می‌خواهم

لیست جدید پروفسور: سه بازیکن دیگر می‌خواهم

آی اسپورت - نمایش رویایی پرسپولیس در اهواز و برد مقتدرانه مقابل فولاد، جای آن‌ها را در صدر جدول لیگ محکم کرد. بر خلاف انتظار، این نتیجه برانکو را راضی نکرده و او بلافاصله بعد بازگشت به تهران، از مدیران باشگاه درخواست سه بازیکن جدید را کرده است. سه بازیکنی که قبل از پایان نقل و انتقالات و شروع لیگ قهرمانان آسیا باید به این تیم اضافه شوند.

اولولیت برانکو، خرید یک مدافع میانی است. شانس حضور خلیل‌زاده در پرسپولیس کم شده، نفتی‌ها اجازه خروج پراهیچ را نداده‌اند و ناطق، مدافع عراقی مورد نظر برانکو نزدیک‌ترین گزینه به سرخپوشان محسوب می‌شود. با توجه به نارضایتی برانکو از پریموف، خرید یک مهاجم جدید هم در اولویت‌های باشگاه است. مهاجمان خارجی معرفی شده تا امروز، نتوانسته‌اند نظر سرمربی باشگاه را جلب کنند و برانکو نمی‌خواهد یک بار دیگر سناریوی پریموف تکرار شود.

آخرین درخواست برانکو از باشگاه، خرید یک جانشین برای احمد نوراللهی است. در صورت حضور خلیل‌زاده یا ناطق، احتمالا پرونده خرید هافبک دفاعی جدید برای پرسپولیس بسته می‌شود و آن‌ها در زمان لزوم، این نقش را بازی خواهند کرد. در غیر این صورت، مدیران باشگاه باید به فکر خرید بازیکن جدیدی به جای شماره 8 تازه جدا شده‌شان باشند.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-01-20 14:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
شجاع که قطعا نمیاد اگر پورقاز رو گرفته بودن الان این مشکل هم حل میشد ضمنا با این حساب برنامه ای واسه گرفتن دفاع چپ هم ندارن وایولا
۳ ۱
منتقد
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۰۹
پورقاز عددی نیست... نهایتن کوروشی و شهاب کرمی میان برای ذخیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر