فهرست
متحدان برانکو علیه کی‌روش: شبیه ایرانی‌ها شده‌ای!
متحدان برانکو علیه کی‌روش: شبیه ایرانی‌ها شده‌ای!

متحدان برانکو علیه کی‌روش: شبیه ایرانی‌ها شده‌ای!

آی اسپورت - تا قبل از دعوای برانکو و کی‌روش، منتقدان سرمربی تیم ملی معمولا به سنتی بودن یا کم سوادی متهم می‌شدند. اختلاف اخیر سرمربی پرسپولیس و تیم ملی، فرصت خوبی برای منتقدان کی‌روش داد که پشت سر برانکو قد علم کنند و روبروی او بایستند. این بار حتی بعضی از حامیان سابق کی‌روش هم علیه او صحبت کرده‌اند.

علی پروین، علی کریمی، بهروز رهبری‌فرد و محمد مایلی‌کهن بعضی از افرادی بودند که با وجود طرف فکر متفاوت، این بار موضع مشترکی گرفتند.


علی پروین: حق کاملا با برانکو است. چرا که او مربی تیم باشگاهی است و از اولویت‌های کار این است که با همه نفراتش کارش را در باشگاه شروع کند. باشگاه‌ها 30 یا 40 میلیارد هزینه می‌کنند پس برای چه این کار را انجام می‌دهند؟ آنها این مبلغ‌ها را پرداخت می‌کنند و بازیکن می‌گیرند تا با همه نفرات کارشان را آغاز کنند. یک مربی برای آنکه بتواند تیم قدرتمندی را داشته باشد باید با همه نفراتش کار بدنسازی و برنامه‌ریزی فنی‌اش را آغاز کند.

علی کریمی: در این ماجرا حق با برانکو است. زمانی که تیم ملی بازی دارد و بازیکنان به اردو دعوت می‌شوند اولویت با تیم ملی است و همه باشگاه‌ها باید همکاری کنند اما حالا که تیم ملی در شهریورماه بازی دارد و تیم‌های لیگ برتری در آغاز فصل بدنسازی هستند باید به سرمربی‌های تیم‌ها حق داد که همه نفراتشان را در اختیار داشته باشند و البته که باید در این شرایط به ملی‌پوشان فشار کمتری وارد شود. بازیکنان با باشگاه‌ها قرارداد دارند و برانکو نمی‌تواند با تیم ناقص در تمرینات کار تاکتیکی انجام دهد و در زمان مسابقات از ملی‌پوشان استفاده کند. یادم هست که اگر بازیکنی به تیم ملی دعوت می‌شد و از حضور در این تیم امتناع می‌کرد خط می‌خورد اما الآن شرایط به‌عکس شده است. واقعاً در اروپا هم همین‌گونه است؟

بهروز رهبری‌فرد: کی‌روش را خیلی قبول دارم و کارش را می‌پسندم اما از زمانی که به ایران آمد اخلاق او هم ایرانی شد و دیگر حرفه‌ای کار نمی‌کند.البته خود مدیران فدراسیون فوتبال مقصر هستند که اجازه دادند او پایش را از گلیمش دراز کند. هیچ کجای دنیا سرمربی تیم ملی در همه چیز دخالت نمی‌کند اما اگر به کی‌روش اجازه دهند او حتی نام خیابان‌های تهران را انتخاب می‌کند و وارد کار سیاست کشور هم می‌شود! او با قلعه‌نویی، جلالی و ... درگیر شده و این مسائل باعث می‌شود خودش وارد حاشیه شود.

محمد مایلی‌کهن: باید بگویم درود به شرف برانکو که حرفش را در رسانه‌ها بیان می‌کند اما متاسفانه همکاران من (مربیان ایرانی) در خلوت تا دلتان بخواهد از کی‌روش انتقاد می‌کنند و پیرامون او حرف می‌زنند. اما در رسانه‌ها کلامی انتقادی از آنها در مورد کی‌روش نمی‌شنوید. برای اینکه برخی از مربیان منفعت طلب شده‌اند و در رسانه‌ها از کی‌روش انتقاد نمی‌کنند، اما درود به شرف برانکو شخصیت او هم با کی‌روش اصلا قابل مقایسه نیست.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-21 04:44:24
نظر دهید

۲ نظر
علی کچـــل
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۳۱
برانکو سه خط حرف زد ...
حالا کیریوش سه تا بیانیه داده تا حالا ...
غلام
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۸
کاملا حق با برانکوست.. کیروش عددی نیست که اونجوری واس برانکو شاخ بشه.. کیروش داره با چهل میلیون پرسپولیسی درمیفته. هه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر