فهرست
حمله دوباره کی‌روش به برانکو:او منافع ملی ایران را منفجر کرد!
حمله دوباره کی‌روش به برانکو:او منافع ملی ایران را منفجر کرد!

حمله دوباره کی‌روش به برانکو:او منافع ملی ایران را منفجر کرد!

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی می‌گوید پس از حرفهای آقای برانکو، تمامی  برنامه‌های تیم ملی ایران که توسط رئیس فدراسیون، هیئت رئیسه و سازمان لیگ تعیین شده بود لغو شد.


کارلوس کی‌روش در فیس‌بوک خود نوشت:

دوستان عزیزم، همان طور که اخیرا همه متوجه شده‌اید، آقای برانکو در ایفمارک که یکی از ساختمان‌های رسمی فدراسیون فوتبال  است، حضور یافت. آقای برانکو بدون آن که از برخی اطلاعات مطلع باشد با رسانه‌ها صحبت کرد و اتهامات بی‌اساس و سنگینی را وارد کرد.

در آن مکان، آقای برانکو ترجیح داد سنگ پرت کند و پس از آن دستانش را پنهان کرد. با توجه به شناختی که از او به عنوان یک جنتلمن داشتیم فقط می‌توانستیم نا امید و شگفت زده شویم.

آقای برانکو از سر نا آگاهی یا عناد تصمیم گرفت تمام ایرانیان را در مورد تست‌های پزشکی بازیکنان گمراه کند. جدا از آن آقای برانکو سعی کرد مرا در مقابل  تمامی باشگاه‌های ایران قرار دهد و وانمود کند که من در مسابقات لیگ منافع یا تاثیری دارم. در نهایت آقای برانکو همچنین تصمیم گرفت تا سردسته گروهی باشد که با تمامی توافقات مخالفت می‌کنند. او به بازیکنان تیم ملی اجازه نداد تا در کمپ تیم ملی حضور یابند و در تمرینات کلیدی برای آماده سازی جام جهانی شرکت کنند.

تمایل دارم تا از تمامی مردم ایران درخواست کنم  که نسبت به  این کمپین گمراه کننده هوشیار باشند. برای آن که بتوان به خوبی از کار تیم ملی و پیشرفت بازیکنان ملی پوش دفاع کرد باید تعصب و عرق ملی وجود داشته باشد.

اشتباه نکنید؛ برای آماده سازی مناسب تیم ملی یک نقشه مناسب وجود دارد و در این برنامه‌ها به تمامی باشگاه‌ها و بازیکنان احترام می‌گذاریم. مسیر حرفه‌ای ما و احترام به تمامی باشگاه‌ها و هواداران ایرانی به ما اجازه نمی‌دهد که کاری غیر از این را انجام دهیم.

با این وجود حقیقت این است که پس از حرف‌های آقای برانکو، تمامی  برنامه‌های تیم ملی ایران که توسط رئیس فدراسیون، هیئت رئیسه و سازمان لیگ تعیین شده بود لغو شد. این مسئله به صورت جدی آماده سازی ما برای جام جهانی را به خطر می‌اندازد.

آقای برانکو به اندازه کافی زمان خواهد داشت که به تمامی هواداران ایرانی (شامل هواداران بی‌نظیر پرسپولیس)  درباره‌ روش حمایتش از فوتبال ایران توضیح بدهد. آقای برانکو همچنین زمان کافی خواهد داشت تا از رئیس فدراسیون، هیئت رئیسه و سازمان لیگ و تمامی هواداران (شامل هواداران پرسپولیس) به خاطر حرف‌های نامناسب و گمراه کننده‌اش عذرخواهی کند.

تا آن زمان تلاش‌مان را خواهیم کرد تا در فدراسیون فوتبال با همدیگر این مسئله را درک کنیم که چطور ممکن است که یک نفر  می‌تواند تمامی منافع ملی را منفجر کند.


کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-21 04:53:40
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد شاهمرادلو
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۴:۵۶
کیروش جان برانکو قلعه نوعی نیس. ما دوستش داریم و پشتشیم
علی کچـــل
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۳۰
کارلوس جون یه کاری بکن : خفه شو لطفا ...
احمدرضا
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۷
من خواهش میکنم مدیرای فدراسیون و سدت اندرکاران ورزش این مملکت یه تذکر به کیروش بدن،این آقا دقیقا داره با حرکات و رفتارهای احمدی نژاد گونش همه رو به جون هم میندازه،اصلا ادب نداره،من به عنوان یه هوادار پرسپولیس قول میدم اگه این رفتار ادامه پیدا کنه اونوقت صدای ما و بیانیه هممون رو توی استادیوم میشنوه
کی روش آریایی سرور لنگیایی
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۱۱
امیدوارم هر روز دعوا بکنید هر چه بیشتر کیروش برانکو قلعه نویی تو سر و کله هم بزنند استقلال سودش را می برد
حسین اهوازی
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۱۳
خل شده این کیروش.
نکنه فکر میکنه هیچکی هیچی نمیفهمه؟
مهدی اکبرزاده
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
دمش گرم کیروش جواب لنگیا هوی است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر