فهرست
دل پر نوری از پرسپولیس/ حتی برای مذاکره زنگ هم نزدند
دل پر نوری از پرسپولیس/ حتی برای مذاکره زنگ هم نزدند

دل پر نوری از پرسپولیس/ حتی برای مذاکره زنگ هم نزدند

آی اسپورت- محمد نوری قراردادش را با مسیمیر سقوط کرده تمدید نکرد، به پیشنهاد بقیه تیمهای قطری جواب منفی داد و با آرزوی پوشیدن مجدد پیراهن پرسپولیس به ایران برگشت اما درنهایت وقتی خبری از مدیران و مسئولان این تیم برای مذاکره نشد، درنهایت راهی تبریز شد تا با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به امیر قلعه نویی که همیشه خواهان او بود، بپیوندد.
محمد نوری در گفتگو با هفته نامه «فوتبال ایرانی» دل پری از پرسپولیسی ها دارد:«خودم هم فکر می کردم وقتی به ایران برگردم پرسپولیسی ها به سراغم می آیند و حتما به این تیم برمی گردم چون مانعی بر سر راه برگشتنم نبود. اما خب این اتفاق رخ نداد و من هم دیگر نمی توانستم بیشتر از این منتظر پرسپولیس بمانم و به تراکتورسازی جواب مثبت دادم».
نوری از دست پرسپولیسی ها ناراحت است؟«مگر می شود ناراحت نباشم؟ آنها در نیم فصل هم به دنبال جذب من بودند اما وقتی به ایران آمدم هیچ خبری از پرسپولیسی ها نشد. بارها هم مصاحبه کردم و گفتم خودم را پرسپولیسی می دانم و برای بازگشتن به پرسپولیس لحظه شماری می کنم اما هیچ تماسی از طرف مسئولان پرسپولیس و کادر فنی این تیم با من گرفته نشد که حداقل من را به مذاکره دعوت کنند. شاید باور نکنید اما بیشتر از 7، 8 تیم لیگ برتری با من تماس گرفتند و من پیشنهاد همه آنها را رد کردم و گفتم می خواهم به پرسپولیس بروم. حتی هواداران هم که در کوچه و خیابان من را می دیدند پرسپولیسی شدنم را تبریک می گفتند و من هم جواب می دادم هنوز چیزی معلوم نیست. من خیلی منتظر پرسپولیس ماندم ولی ممکن بود پیشنهاد تراکتورسازی را هم از دست بدهم. وقتی این همه روز منتظر ماندم و دیدم خبری از پرسپولیسی ها نیست ترجیح دادم به تراکتورسازی پاسخ مثبت دهم تا بدون تیم نمانم».
با همه این احوال، نوری از دست برانکو عصبانی نیست:«حتما برانکو صلاح دانسته که من در تیمش نباشم یا فکر کرده نمی توانم از نظر فنی به پرسپولیس کمک کنم. دلخوری من از کسانی است که وقتی دیدند ذهنیت برانکو نسبت به من تغییر کرده نخواستند با یک جلسه مشکلات را برطرف کنند. من از مسئولان پرسپولیس دلخور هستم که این قدر راحت من را از تیم کنار گذاشتند انگار نه انگار که محمد نوری 6 سال برای این تیم از جان مایه گذاشته و بازوبند کاپیتانی اش را به بازو بسته است. در تمام روزهای بی پولی و سخت پرسپولیس به تیم وفادار ماندم و اینطوری جواب وفاداری ام را دادند.  البته این مسایل باعث نمی شود که من برای پرسپولیس بد بخواهم یا برای برانکو آرزوی موقیت نکنم. هر جا و در هر تیمی باشم همیشه خودم را پرسپولیسی می دانم و برای تیمم آرزوی موفقیت می کنم. من خیلی دوست داشتم با پرسپولیس فوتبالم را ادامه دهم و حتی با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کنم اما عده ای سنگ تراشی کردند تا من به تیمم برنگردم. با این حال همیشه برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم امسال سال خوبی برای هواداران رقم بخورد. برانکو هم نشان داده مربی بزرگی است و می تواند پرسپولیس را به موفقیت برساند».
نوری به مدیران سابق و فعلی پرسپولیس هم کنایه می زند:«نمی دانم چه اتفاقی در باشگاهی به قدمت پرسپولیس رخ می دهد که باعث ناراحتی بازیکنان قدیمی این تیم می شود. من هرگز خودم را با بازیکنان بزرگی مثل کریمی و مهدوی کیا مقایسه نمی کنم اما باشگاه با آنها هم برخورد مناسبی نداشت چه برسد به من».
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-21 08:20:38
نظر دهید
۶ نظر
علی کچل
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۰
محمد زوری....
فرشاد4واقعی
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۸
من موندم کدوم کوچیک وبزرگی تورودیدن گفتن برگردپرسپولیس واقعادروغگوترین فوتبالیست ایران خودتی اقای اعتصابچی.
توجیه کنین اینو
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
این مردک انگار اصلا توجیه نشده ... مرتیکه دوزاری اگه قلعه نوعی نبود که تو صد ساله سیاه هم روی تراکتور رو نمی دیدی ... بحثم اصلا بزرگی و کلاس گذاشتن برا تراکتور نیست صحبت اینه که تو تبریز از بازیکنای پس مانده و سالخورده ای که برچسبه سرخابی روشون هست هوادار بیزاره و لعنت به قلعه نوعی که تو و اون بنگر منفور رو به زور تحمیل کرد به تیم و هوادارا.... این مردکو یکی توجیه کنه زین پس اسمه تیمه دیگه ای رو اوردی جوری رو سکو ها خرابت میکنیم که بری وره دله عمه ات بازیها رو تماشا کنی
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
یارو کلا خل شده: تیم پرسپولیس نمی خواستدش، بعد می گه حتی برای مذاکره هم تماس نگرفتند! حتی برای مداکره!؟ یعنی چی آخه؟
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
هویییییییییییییییی یارو اینجا پس مس نیست اگه میخوای راجع به تیمه محبوبت زر زر کنی هررررررررررررررررررررری بیرون
4444 برزو 999999999
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
بازم چشمه ای دیگر از سواد بالای لنگی ها! // عده ای سنگ تراشی کردند تا من به تیمم برنگردم // سنگ تراشی ابله؟؟؟ اون سنگ اندازیه مجیدجان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر