فهرست
بزرگ ترین متضرر فصل؛ مهرداد اولادی!
بزرگ ترین متضرر فصل؛ مهرداد اولادی!

بزرگ ترین متضرر فصل؛ مهرداد اولادی!

آی اسپورت- در این فصل مسابقات لیگ برتر بازیکنان زیادی از تیم هایشان جابجا شدند و شرایط شان فوق العاده خوب شد و در تیم هایشان درخشیدند. غلامرضا رضایی در حالیکه نیمکت نشین بود از پرسپولیس جدا شد و به فولاد پیوست و با این تیم قهرمان رقابت های لیگ برتر شد. هم چنین هادی نوروزی هم از قرمزهای تهرانی جدا شد و به نفت پیوست و نمایش خوبی با این تیم به اجرا گذاشت. بازیکنانی مثل کریم انصاری فرد هم همین وضعیت را داشتند اما مهرداد اولادی را می توان بزرگترین متضرر فصل نامید.
اولادی در میانه ی فصل آرزو میکرد رضا نوروزی به تیم پرسپولیس بپیوندد تا جا برایش باز شود، اما این اتفاق رخ نداد تا اولادی هوای رفتن به سرش بزند و با اولین تماس از سوی باشگاه استقلال سریعا به سمت لارستان حرکت کند و با حضور در باشگاه استقلال با این تیم قرارداد ببندد.
البته در این بین کار اولادی چندان راحت نبود و باشگاه نفت 150 میلیون تومان را برای صادر کردن رضایت نامه ی این بازیکن طلب کرده بود. از همین رو امیری و فتح الله زاده اعلام کردند که توان پرداخت چنین مبلغی را ندارند و نمی توانند اولادی را به خدمت بگیرند.
اولادی که دوست داشت با حضور در استقلال دوباره به چشم کی روش بیاید و با این تیم مسافر جام جهانی شود خیلی زود تصمیم گرفت خودش مبلغ رضایت نامه اش را پرداخت کند و به استقلال بپیوندد.
اولادی که در نیم فصل نخست حدود 190 میلیون تومان از تیم نفت دریافتی داشت 150 میلیونش را به باشگاه پس داد و راهی کمپ حجازی برای شروع کارش در استقلال شد.
اولادی در چند دیدار اول هم برای استقلال عملکرد بدی نداشت و حتی در جام حذفی برابر الوند تک گل استقلال را به ثمر رساند. اما این پایان ماه عسل بازیکن سابقا پرسپولیسی بود.
شماره 77 استقلال در زمانی که دست قلعه نویی به شدت خالی از بازیکن بود مصدوم شد و نتوانست از بهترین فرصتش استفاده کند و خودش را به تیم تحمیل کند. پس از آن نیز که مصدومیت اولادی برطرف شد غایبین استقلال هم یکی یکی رسیدند و این بازیکن شمالی به نیمکت تیم میخکوب شد و حتی 90 دقیقه کامل در طول مدت حضورش در استقلال را در میدان تجربه نکرد.
اولادی از زمان حضور در استقلال تقریبا مبلغی را از این تیم دریافتی نداشته تا به صورت همزمان  از تمامی جهات متضرر شده باشد.
اولادی که در بین تماشاگران هم چهره ی موجهی نبود روز گذشته با اعتراض تماشاگران روبرو شد. هواداران استقلال معتقد بودند بازیکنی که لب هایش را پروتز می کند و دماغش را عمل می کند در فوتبال کارایی خاصی ندارد!  

     
آی اسپورت
2014-04-12 15:14:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر