فهرست
صحبت‌های سرمربی‌های لهستان و اوکراین در نشست خبری
صحبت‌های سرمربی‌های لهستان و اوکراین در نشست خبری

صحبت‌های سرمربی‌های لهستان و اوکراین در نشست خبری

آی اسپورت- صحبت‌های سرمربیان لهستان و اوکراین بعد از بازی امشب دو تیم را می‌خوانید:


آدام ناوالکا (سرمربی تیم ملی فوتبال لهستان):
هدف اصلی ما صعود از این گروه بود و اکنون در پایان یک بازی بسیار سخت، به هدف خود رسیدیم. بسیار خوشحالم و البته در مرحله حذفی کار بسیار سختی در پیش خواهیم داشت. گروه پیچیده‌ای تشکیل شده بود و البته بازی خوب همه تیم‌ها باعث شد حساب و کتاب تیم بزرگی مثل آلمان بر هم بخورد. در هر حال خوشحالم که به عنوان تیم دوم صعود کرده‌ایم. به پایان راه نرسیده‌ایم که حریف ما در یک شانزدهم نهایی، خوشحال باشد، بدون تردید برای پیروزی وارد میدان خواهیم شد و دست از تلاش برای رسیدن به مرحله بعدی بر نخواهیم داشت.


 میخایلو فامنکو (سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین):
بازی نزدیک به هم، دو تیم که شناخت کافی از هم دارند و دو سبک تاکتیکی کاملا شناخته شده، کار را برای من و حتی همتای من بسیار سخت کرده بود، شک ندارم که مربی لهستان هم به سختی و پیچیدگی این بازی اعتراف می‌کند. البته اشتباهات فردی داشتیم و این موضوعات تجربه خوبی برای رقابت‌های بعدی است، اگر ناکامی وجود داشته، مقصر اصلی همه آنها من هستم و بازیکنان هیچ کم کاری نکردند، فاصله زیادی با حریفان گروه خود نداشتیم، شاید فقط آلمان بود که حق داشت به عنوان تیم اول از گروه صعود کند که البته این تیم هم با دشواری به مرحله بعدی رفت. در هر حال ما بدشانس بودیم و نتوانستیم راهی مرحله بعدی شویم.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-21 13:04:31
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
لعنت بهتون که برای ما شهرستانیها بازیها پخش نمیشه
چه وضعشه/همه چیز باید تهران اولویت باشه و ما شهرستانها مظلوم واقعیم/ ولی برای راهپیمایی و مدافع حرم و...باید صف اول باشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر