فهرست
صحبت‌های سرمربی‌های آلمان و ایرلند شمالی در نشست خبری
صحبت‌های سرمربی‌های آلمان و ایرلند شمالی در نشست خبری

صحبت‌های سرمربی‌های آلمان و ایرلند شمالی در نشست خبری

آی اسپورت- صحبت‌های سرمربیان آلمان و ایرلند شمالی بعد از بازی امشب دو تیم را می‌حوانید:

یوآخیم لو (سر مربی تیم ملی آلمان):
ابتدا باید بگویم از عملکرد جاشو کیمیچ در سمت راست شگفت زده شدم.او با دوندگی های بی امان در حمله و دفاع حضور داشت و در ارسال ها و سد کردن حملات مهاجمان حریف خوب عمل کرد و در حین حال بسیار با هوش است. بواتنگ در نیمه اول به خوبی مقابل مهاجمان جنگید و نمایش خوبی داشت اما در ادامه ریسک نکردیم و در نیمه دوم او را تعویض کردم. اصلا نگران گل نزدن مولر در این دیدار نیستم.توماس یکی از 4 بازیکن خوب بازی بود و مطمئنم در بازی های بعد گلزنی خواهد کرد.


مایکل اونیل (مربی ایرلند شمالی):
امیداورم به عنوان تیم سوم به مرحله صعود و از هواداران می‌خواهم به خانه باز نگردد تا تکلیف تیم سوم مشخص شود. ما مقابل قهرمان جهان بازی کردیم و بازی بسیار دشواری بود البته اگر مک‌گاورن را در دروازه نداشتیم مشخص نبود چه اتفاق رخ می‌داد او مانند یک سد آهنی مانع رسیدن مهاجمان آلمان به گل شد. از نمایش بازیکنانم رضایت ندارم و آنها در حد استانداردها و سطح بازیکن اروپایی فوتبال بازی نکردند.و تصور می کنم  اگر مقداری باتجربه تر توپ می زدند می‌توانستند بیشتر به تیم کمک کنند. هیچ تیم دوست ندارد دفاع کند مثل رئال مادرید و بایرن مونیخ و همه دوست دارند با نتیجه 7 بر صفر پیروزی شوند و بلطبع ما هم دوست داشتیم حمله کنیم .در نهایت امیدوارم در بین 16 تیم جا بگریم و افتخار مقابل قهرمان جهان در پاریس بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتیم.


کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-21 13:09:07
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
لعنت بهتون که برای ما شهرستانیها بازیها پخش نمیشه
چه وضعشه/همه چیز باید تهران اولویت باشه و ما شهرستانها مظلوم واقعیم/ ولی برای راهپیمایی و مدافع حرم و...باید صف اول باشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر