فهرست
یورگن کلوپ: پیروزی در برابر بایرن اولویت اصلی ما است
یورگن کلوپ: پیروزی در برابر بایرن اولویت اصلی ما است

یورگن کلوپ: پیروزی در برابر بایرن اولویت اصلی ما است

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند پس از حذف از لیگ قهرمانان باید در هفته 30ام بوندس لیگا در آلیانس به مصاف بایرن مونیخ برود دیدار رفت دو تیم با نتیجه 3 بر 0 به سود بایرن تمام شده بود و با توجه به قهرمانی زودهنگام مونیخی ها این تنها می تواند یک دیدار انتقامی برای شاگردان کلوپ باشد.
دورتموند با از دست دادن بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا به دنبال تنها جام باقی مانده است آن ها سه شنبه شب باید در نیمه نهایی دی اف بی پوکال به مصاف وولفسبورگ بروند با این حال کلوپ دوست ندارد که دیدار امشب را فدای بازی سه شنبه کند و با تمام قدرت مقابل بایرن قرار خواهد گرفت.
او در این مورد می گوید:" با توجه به در پیش بودن نیمه نهایی جام حذفی ما اولویت اصلی مان را روی بازی امشب و برتری مقابل بایرن مونیخ قرار داده ایم. دیدار بوندس لیگا را دست کم نخواهیم گرفت ما من باید ببینیم کدام یک از بازیکنانم آماده هستند هنوز در مورد ترکیب تصمیم نگرفته ام."
بایرن مونیخ نیز در اواسط هفته برای راه یابی به فینال دی اف بی پوکال به مصاف کایزرسلاترن خواهد رفت شاید دیدار اواسط هفته موجب شود تا گواردیولا در دیدار امشب به برخی از بازیکنان خود استراحت دهد.
کلوپ در این مورد می گوید:" من نمی دانم برنامه ی آن ها برای بازی چهارشنبه چیست احتمالا آن ها ترکیبی چالشی را در دیدار امشب استفاده کنند اما ما بازیکنی را از دست نخواهیم داد هر چند که در این فصل بیشتر مجبور بودیم ببینیم کدام بازیکن در دسترس است."
آدریان راموس مهاجم هرتابرلین از فصل بعد در بوروسیا دورتموند بازی خواهد کرد کلوپ از امضای قرارداد با او خوشحال است و می گوید:" راموس بازیکن بسیار خوبی است و در این فصل گل های زیادی به ثمر رسانده من مطمئنم که او در بوروسیا دورتموند می تواند پیشرفت های خوبی داشته باشد."
     
آی اسپورت
2014-04-12 16:00:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر